Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27217 miejsce

SLD w stronę homoseksualistów?

Istnieje prawdopodobieństwo, że na listach wyborczych SLD mają pojawić się m.in. Robert Biedroń i Krystian Legierski - donosi Dziennik Polska.

Tym razem SLD chce w swoich szeregach ustawić aktywistów homoseksualnych. Oczywiście, budzi to spore kontrowersje jakoby mieliby dojść do Sejmu z ramienia lewicy.

Biedroń nie potwierdza i nie zaprzecza tym doniesieniom, jednak informuje, że dobrze byłoby, gdyby środowisko homoseksualne również startowało w wyborach.

Jak można wnioskować, potrzebni są w Sejmie reprezentanci postulatów środowisk homoseksualnych, lecz czy powyżsi Panowie to dobrzy kandydaci? Czy odmienią stosunek sceny politycznej i zapewnią słuszne prawa mniejszości? Oby tak się stało.

Źródło: polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

janmakary
  • janmakary
  • 11.06.2011 10:12

Może nie całe SLD ale Napieralski i Kalisz tak. Ci dwaj, sądząc po ich zachowaniach uwielbiają pederastów. Dziś, pod sejmem z jakiejś okazji gromadzą się pedryle i o zakład idę - że wśród nich pojawi się poseł Kalisz. Jutro Napieralski będzie obściskiwał się z Biedroniem, oznajmiając, że to jego największy przyjaciel. Potwierdza to tezę że wśród pederastów są posłowie, a wśród posłów są pederaści. Powstaje pytanie : która grupa w którym środowisku ma przewagę ? Sądzę że trwa stan równowagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.