Facebook Google+ Twitter

SLD-owska kupa śmiechu

Na arenie publicznej pojawiają się już tylko SLD-owscy facecjoniści.

Działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej niezbyt wiele mają ostatnio do powiedzenia. Może to i lepiej. Nie tak dawno jeszcze mówili za dużo. Przypomnę Jakubowską, Pęczaka, Sobotkę, Długosza, Kwiatkowskiego czy samego „żelaznego kanclerza”.

Na arenie publicznej pojawiają się już tylko SLD-owscy facecjoniści: posłanka Senyszyn, poseł Kalisz. Pojawiają się głównie w programach rozrywkowych. Wypowiadają tam mnóstwo uciesznych zdań, nie mających wiele wspólnego z polityką.

Nowe wartości, propagowane przez ministra Mojzesowicza w rozmowie z posłanką Beger, propagują i rozwijają twórczo panowie Olejniczak i Napieralski. Wiceprzewodniczący SLD, Napieralski odczytując błędnie wpisaną datę na wniosku PiS o przełożenie debaty sejmowej stwierdził radośnie: ja pierdzielę!!! Ja również, takie słownictwo.

Z kolei pan Olejniczak, że z kupy wypowiedzi posła Cymańskiego pozostała kupa!!! To mniej więcej wszystko, co mają ostatnio do zaproponowania swoim wyborcom posłowie lewicy. Sporo! I może już niech tak pozostanie. Czegóż bowiem można się spodziewać po ludziach o takiej kulturze? Kupy śmiechu!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.