Facebook Google+ Twitter

Śledztwo w sprawie tragedii na Zakopiance

Krakowska prokuratura rozpocznie śledztwo w sprawie katastrofy budowlanej na Zakopiance. W sobotę, w Stróżny, zawalił się nowo budowany wiadukt. Zginęła jedna osoba

Ofiarą był 31-letni pracownik firmy Mota-Engil - wykonawcy prac przy rozbudowie drogi. Początkowo sprawą zajęła się prokuratura w Myślenicach, ale ze względu na ciężar zdarzenia, przekazała ją prokuraturom z Krakowa. Dziś zjawią się oni na miejscu tragedii, by dokonać szczegółowych oględzin. Powołano też biegłych, specjalistów od budowy dróg i mostów.

Jak zapewnia Bogusława Marcinkowska, rzecznik krakowskiej prokuratury, na razie nikomu nie postawiono zarzutów. W wywiadzie dla Radia Kraków podkreśliła jednak, że doszło do narażenia zdrowia i życia ludzkiego, a efektem była śmierć człowieka. Za to przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ZNOWU BŁĄD!!!!!
"CZY TWÓRCA ARTYKUŁY JEST MATOŁEM?

JAKIEJ 'STRÓŻYNY" ?


JAK JUŻ COŚ TO STRÓŻY KRETYNIE!!!!

ĆWIERĆ DZIENNIKARZ....

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=woj.+Ma%B3opolsk e%2C+Str%F3%BFa&cId=bcfc7965a92e00ade9000798006f0300792b0041423611f7&sId=&Submi =Szukaj

a oburzony jestem dlatego, że tu mieszkam, a większość dziennikarzy nie umie normalnie wymówić nazwy Stróża? Myli ze "strożami"

STRÓŻA."
WSTYD!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.