Facebook Google+ Twitter

„Słoiki z Wilanowa“ - kiermasz z gwiazdami już 11 grudnia

Już w najbliższą niedzielę, 11 grudnia na warszawskim Wilanowie, w Przedszkolu nr. 420, ul. Św. U. Ledóchowskiej w godzinach 12.00-15.00 odbędzie się kiermasz słoików.

Wszystkie zebrane podczas akcji fundusze przekazane zostaną 3-letniemu Leosiowi Lewandowskiemu i jego rodzicom. Na leczenie, specjalistyczną rehabilitację, zajęcia pedagogiczno – terapeutyczne oraz sprzęt rehabilitacyjny, a także na zakup artykułów codziennej pielęgnacji, m.in strzykawek do żywienia przez gastrostomię, środków higienicznych i innych, potrzebnych do zmagania się z chorobą.
Plakat promujący / Fot. Fot. Facebook/Słoiki z Wilanowa
Super Mocarz Leoś - Historia Leosia

Ambasadorką akcji „Słoiki z Wilanowa“ została aktorka, Agnieszka Sienkiewicz, wspierająca różnego rodzaju akcje charytatywne. Nigdy nie przechodzi obojętnie obok kogoś, kto potrzebuje pomocy.

Oprócz Agnieszki Sienkiewicz do akcji przyłączyło się wiele znanych i lubianych. Jedni przygotowali słoiki z przetworami, czy sokami, inni zaś przekazali na kiermasz gadżety.

11 grudnia na warszawskim Wilanowie, w Przedszkolu nr. 420, ul. Św. U. Ledóchowskiej w godzinach 12.00-15.00 będzie można między innymi nabyć przetwory zrobione przez Marcina Dorocińskiego, Macieja Stuhra z żoną, Joasię Kulig, czy Michała Koterskiego.
Na kiermaszu w Przedszkolu nr. 420 na warszawskim Wilanowie m.in będzie można kupić vege smalec przygotowany specjalnie przez aktorkę, Julię Kamińską / Fot. Fot. Facebook/Słoiki z Wilanowa
Oprócz jedynych takich przetworów będzie również wiele innych drobiazgów od gwiazd. Do nabycia m.in książka „Ale Ciacho“ Damiana Kordasa wraz z autografem, Płyta MaRiny z autografem, a nawet…meczowa koszulka z autografem, Bayern Munchen, Lewandowski, numer 9.

11 grudnia warszawski Wilanów, Przedszkole nr. 420, ul. Św. Ul. Ledóchowskiej w godzinach 12.00-15.00

Jak jeszcze można pomóc?

Przekaż darowiznę lub 1% podatku na konto: Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Alior Bank:15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Tytułem: 23564 Leon Lewandowski darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.