Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23958 miejsce

Słomiani wdowcy, czyli "Kiedy kota nie ma..." w Teatrze Capitol

Sztuka Johnniego Mortimera i Briana Cooke'a pokazuje zawiłe relacje damsko-męskie, oparte na zdradzie i oszustwie. Bo kiedy kota nie ma, myszy harcują.

Jacek Lenartowicz (George Roper), Vola Arlak (Mildred Roper) / Fot. Teatr CapitolSpektakl "Kiedy kota nie ma..." w reżyserii Andrzeja Rozhina to zabawna komedia sytuacyjna, która opisuje relacje dwóch małżeństw z wieloletnim stażem - Roperów i Pomfrey'ów.

Z okazji 20. rocznicy ślubu Mildred (w tej roli Viola Arlak) przygotowała niespodziankę dla George’a (w tej roli Jacek Lenartowicz). Wymyśliła wyjazd do Saint Tropez, który ma być ich drugim miesiącem miodowym. Jednak jej plany krzyżuje pojawienie się jej siostry Ethel (w tej roli Anna Gronostaj), która pokłóciła się z Humphrey'em (w tej roli Piotr Zelt) i postanowiła wprowadzić się do Roperów.

Jacek Lenartowicz (George Roper), Vola Arlak (Mildred Roper) / Fot. Teatr CapitolChoć siostry nie mają ze sobą zbyt dobrych stosunków, gdyż jedna zazdrości drugiej, postanawiają wyruszyć razem do Saint Tropez. I zostawiają niewdzięcznych panów samych w domu. A wiadomo, że kiedy kota nie ma, to myszy harcują. Czy słomiany wdowcy dotrzymają wierności małżeńskiej, a może postanowią sobie pofolgować? Jedno jest pewne, będzie zabawnie.

Jeśli chodzi o grę aktorską, to najbardziej spodobały mi się panie Viola Arlak jako Mildred Roper, znudzoną życiem żonę, która uwielbia kwiatowe dekoracje i motywu z parą królewską oraz Anna Gronostaj jako Ethel Pomfrey, zmanierowaną kobietę, która jest załamana po rozstaniu z mężem. Bardzo dobrze poradzili sobie także Piotr Zelt jako Humphrey Pomfrey, kobieciarz, który oszukuje swoją żonę i Jacek Lenartowicz w roli George'a Ropera, trochę fajtłapowatego męża Mildred.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.