Facebook Google+ Twitter

"Słoń w kratkę" w Scenie na Piętrze

Sobotnie popołudnia w Scenie na Piętrze to spotkania z osobliwymi i ekscentrycznymi bohaterami, niesamowite wyprawy i barwne przygody. Estrada Poznańska zaprasza do udziału w nowym cyklu przedstawień pt. DZIECIAKI NA PIĘTRZE.

Do współpracy przy projekcie DZIECIAKI NA PIĘTRZE organizatorzy zaprosili poznańskie niezależne teatry, które zabiorą najmłodszych w fascynującą podróż po świecie wyobraźni. Podczas pierwszego spotkania w sobotę 21 marca dzieci będą mogły zobaczyć przedstawienie pt. "Słoń w kratkę" Teatru Fuzja oraz wziąć udział w warsztatach kulinarnych "Szalone torciki".

„Słoń w kratkę” opowiada o przygodach wyjątkowego słonia, który mimo tego, że wyróżnia się ze stada, ma wielu przyjaciół. Elmer to niesamowity zwierzak, który utwierdza dzieci w przekonaniu, że inny wcale nie znaczy gorszy. Jego przygody pełne są pozytywne emocji, radości, zabawy i śmiechu. Razem z Elmerem dziecko odkrywa swoje indywidualne talenty, uczy się tolerancji i otwartości, buduje poczucie własnej wartości i przekonuje się, że warto poznawać świat i zdobywać przyjaciół. Inny – czyli równy, ciekawszy, wnoszący coś nowego do naszego życia. Elmer prostymi środkami chwali subtelność, inteligencję i wyrozumiałość. I przede wszystkim bawi małych, jak i dużych.

Przygody słonia oparte są na serii książek Davida McKee, które dotarły do ponad 30 krajów i zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Przygody słonia są entuzjastycznie przyjmowane przez dzieci i rodziców na całym świecie. W roku 2014 Elmer obchodził 25 urodziny.


TEATR FUZJA „SŁOŃ W KRATKĘ”
Warsztaty kulinarne – szalone torciki urodzinowe
21 marca, Scena na Piętrze
godz. 15:00 WARSZTAT
godz. 16:00 PRZEDSTAWIENIE
bilety: 10 zł przedstawienie, 15 zł przedstawienie+warsztat
Ilość miejsc ograniczona


Kolejne przedstawienia z cyklu DZIECIAKI NA PIĘTRZE

18 kwietnia, Scena na Piętrze
TEATR SYTUACJE GRUPA „DZIWNE ZWIERZĘTA”
Warsztaty plastyczne – filcowe cudaki

16 maja, Scena na Piętrze
TEATR WARIATE „DOM WARIATÓW”
Warsztaty doświadczalne – mały naukowiec

20 czerwca, Scena na Piętrze
TEATR FUZJA „ODKRYWCY”
Warsztaty przyrodnicze – bezpieczna wyprawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.