Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27759 miejsce

Słoneczna Estrada 2011 w Łomży. Na Dzień Dziecka koncert zespołu Raggafaya

Kilkanaście minut po godz. 10. na Starym rynku w Łomży rozpoczął się festyn z okazji Dnia Dziecka.

 / Fot. Paweł DąbrowskiNa dzieciaki czekały m.in. salon gier, dmuchane zjeżdżalnie, fryzjer, minikaruzela,  / Fot. Paweł Dąbrowskiwata cukrowa, popcorn, balony i szkółka bębniarska. Na koniec był koncert zespołu Raggafaya, koncert reggae. Organizatorami imprezy były: Urząd Miasta Łomża i Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych.

Podczas rozmowy z jednym z członków zespołu, Hauka (wokal i klawisze), dowiedziałem się, że pierwszy ich koncert w Łomży odbył się na koniec ubiegłorocznych wakacji w MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3. A dzisiaj przyjechali, ponieważ zostali zaproszeni przez Miejski Dom Kultury na Dzień Dziecka do Łomży. Jak mówią: "Przyjechaliśmy oczywiście z przyjemnością, bo do Łomży zawsze wracamy i będziemy wracać z przyjemnością". W tym składzie zespół istnieje od stycznia 2007 roku. / Fot. Paweł Dąbrowski

To nie jedyne atrakcje jakie czekały dzieci w Łomży. Po południu na Skate Parku w Łomży przy ul. Ks. Anny studenci z PWSIiP i TKKF w Łomży odbyła się Olimpiada Przedszkolaków, fantastyczna zabawa dla łomżyńskich przedszkolaków, ich rodzin i opiekunów.

Fotorelacja:kliknij tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.