Facebook Google+ Twitter

"Słowa prawdy 2". Internauci odpowiadają na spot "informacyjny" PiS

Ciekawą odpowiedź na "kampanię informacyjną" Jarosława Kaczyńskiego umieścił w serwisie youtube.com anonimowy internauta.

 / Fot. Kadr ze spotu PiSPrawie 4 tys. odsłon, ponad 800 głosów na tak i mnóstwo komentarzy. Jak pisze pod spotem użytkownik Cez144, jest to "Nowa odsłona kampanii Prawa i Sprawiedliwości, wersja nowa poprawiona :))".

W filmie występuje kilka osób. Pierwsza z nich pyta prezesa PiS, czy ją słyszy. Wszyscy przedstawiają się jako Polacy - uczciwi, zaradni i przedsiębiorczy. Trzymają w rękach kartki z informacją o sobie. Ostatnie dwie osoby trzymają kartki z napisem "Wpisz swoje imię". Pada też retoryczne pytanie do Kaczyńskiego: "Kocham Polskę, a pan?". Całość kończy jednozdaniowa refleksja "Ładny spot to za mało. Liczy się jeszcze szacunek dla ludzi".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (67):

Sortuj komentarze:

OBYWATEL
  • OBYWATEL
  • 18.07.2011 20:13

a gdzie odpowiedź weterynarzowi?
WYCIĘTA?
DLACZEGO NIE MODERUJECIE TYLKO FAŁSZUJECIE TREŚCI?

PRZECIEŻ TEN WETERYNARZ TO MIŁOŚNIK ZABIJANIA PSÓW? TAKI BUL Nr 2

CZYŻBY TO KTOŚ Z WAS?

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
  • JAN NOWAK
  • 18.07.2011 16:33

maniek ja cię nawet nie czytam

wystarczy, że
przyznaj się w końcu do tej poważnej gafy ty KOŹLE OPOROWY.
I PRZEPROŚ
MIEJ ODROBINĘ PRZYZWOITOŚCI!!!
MIEJ ODROBINĘ HONORU!!!

miejmy to za sobą

Komentarz został ukrytyrozwiń
manek
  • manek
  • 18.07.2011 11:13

@myNaród vel Jan z Wielkopolski !!!!
Janie narodzie !! Nadal masz kłopoty z percepcją. Właściwie to zawsze miałeś i będziesz miał. Mylisz podstawowe pojęcia, kipisz złością. Tkwisz w czasach kiedy przyjeżdżał tow. Szmaciak, członek egzekutywy PZPR na szczeblu wiejskim. I nawet On, członek, wykorzystał Twoją naiwność! Przecież nie wystrychnął Cię na dudka (jak mówiłeś) tylko wydudkał Cię na strychu ! Myślałeś, Ze tak wygląda "wciąganie" na członka organizacji - nie- zapewniam że nie. Wszedłeś w traumę. Teraz, gdy wszystkie członki masz sztywne, a tylko jeden elastyczny, wydudkanie nie ma znaczenia. Żebyś kompletnie nie sfiksował dam Ci chwilę wytchnienia na przemyślenie. Tryskaj, wytryskuj itd. Unikaj prymitywnego chamstwa. Nie - temu nie podołasz ! Zrezygnujesz ( jak pisywałeś) z tryskania. Cześć Dziadek ! Przewietrz pokój ! Pieszczoszku PRL-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń
OBYWATEL
  • OBYWATEL
  • 18.07.2011 04:42

O, TRZECI KUNDEL. ILE TEGO JESZCZE
WETERYNARZ, aleś chłopie spiął się intelektualnie
Gdyby nie mnóstwo bzdur w tekście to by było jako tako.
A przy okazji nieświadom ukazałeś swój charakter.
dlaczego psa "...parszywego czeka tylko jedno humanitarne wyjście."
Jakim prawem chcesz zabijać?
Lubisz to? cieszy cię to?

tyś nie weterynarz, tyś nawet nie hycel,
TYŚ ZWYCZAJNY ....

niech ci się przyśnią szczęśliwe psy, o ile to możliwe

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 18.07.2011 04:21

manek Wczoraj 23:39
manek Wczoraj 17:53
twoja wściekłość wypływa z porażającej gafy którą popełniłeś w chwili zatracenia,
GAFY, KTÓREJ SIĘ NIE DA ZAKRZYCZEĆ SŁOWAMI "PEŁNEGO UWIELBIENIA" POD MOIM ADRESEM

przyznaj się w końcu do tej poważnej gafy ty KOŹLE OPOROWY.
I PRZEPROŚ
MIEJ ODROBINĘ PRZYZWOITOŚCI!!!
MIEJ ODROBINĘ HONORU!!!

miejmy to za sobą

Komentarz został ukrytyrozwiń
manek
  • manek
  • 17.07.2011 23:39

@@myNaród vel Jan z Wielkopolski !
Janie wyNarodzie !!! Shizofrenia to tylko m.in. rozdwojenie jaźni. Tobie jaźń dzieli się na trzy lub cztery, bo pod tyloma nickami pisujesz; zauważyć można, że pobierasz korepetycje - mało bo mało ale już coś.Janie ! Pieszczochu PRL-u ! Wypowiedzi identyfikują ludzi, zwłaszcza jak piszący wchodzi w period kostnienia. To są przyzwyczajenia z wielu lat i z tym się raczej nie uporasz - masz to w kodzie genetycznym i tyle. Jak byś kogoś nie ugryzł- to ze zmartwienia odgryzłbyś własną łapę. I pytam dlaczego ? Dlatego że Ci penis między oczami nie wyrósł ? Wcześniej dowiodłem, że na tym szczęście twoje polega. Zawsze do usług - [manek] ps. wysikaj się przed snem. Po prostu odcedź kartofelki, ale (!)fasolce daj spokój.

Komentarz został ukrytyrozwiń
weterynarz
  • weterynarz
  • 17.07.2011 21:54

Do OBYWATEL (20:18)
No to chcąc nie chcąc dołączyłeś się do sporu i wydajesz się być najlepszy. Tak zza pleców, nie wiadomo w którą stronę - tak jak kiedyś : lojalka i schronisko. Pies głodny i zawszawiony, nie budzi takiej odrazy jak pies parszywy, a taki Obywatelu jesteś. Może zauważyłeś, że psa głodnego można nakarmić, dalej odwszawić i wykąpać; parszywego czeka tylko jedno humanitarne wyjście. Tak to jest. Zawsze możesz poszczekać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwo
  • Iwo
  • 17.07.2011 20:25

"Ładny spot to za mało. Liczy się jeszcze szacunek dla ludzi".Polacy trzymają w ręku kartkę papieru, może to aluzja do wpisów internautów na forach którzy w ten tylko sposób mogą rządzącym zwrócić na siebie uwagę.Według mnie jest to swego rodzaju petycja wręczana władzy z oznajmieniem "Ja"istnieję ,i mój głos na karcie wyborczej."Kocham Polskę, a pan?"Mowa jest srebrem złotem zaś milczeniem.Słowa nie przekażą tego co przekażą czyny ,stąd wymowne w swej treści milczenie pana premiera Jarosława Kaczyńskiego..Szanowna pani Gabrielo Blajer można ocenzurować w internecie wpisy ale jak pani ocenzuruje milczenie.Nie można zamykać ludziom ust,no chyba że można stosować cenzurę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
OBYWATEL
  • OBYWATEL
  • 17.07.2011 20:18

Narodzie, widzę, że dwa kundle zerwały się z łańcucha i cię obszczekują.

ZADZWOŃ PO HYCLA, PRZYJEDZIE I ZABIERZE JE DO SCHRONISKA.
WYKĄPIE, ODWSZAWI, NAKARMI, A TY BĘDZIESZ MÓGŁ DALEJ MEDYTOWAĆ W SŁUSZNEJ SPRAWIE.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 17.07.2011 20:11

manek Dzisiaj 17:53
przyznaj się w końcu do poważnej gafy ty KOŹLE OPOROWY.
MIEJ ODROBINĘ PRZYZWOITOŚCI!!!
miejmy to za sobą

LINKe Dzisiaj 18:45 NIE RZUCAJ SIĘ synu
jak bozia da zdrowie to i ty ZOSTANIESZ BERETEM. CZEGO CI "SERDECZNIE"ŻYCZĘ.
WOLĘ CZYTAĆ TWOJE ZABAWNE DYRDYMAŁY niż informację - linke był ale zszedł.
a tak po koleżeńsku - bądź grzeczny bo Pani Redaktor Gabrysia znowu potraktuje cię z buta


do czego to doszło jeden wpis dwóch na deskach