Facebook Google+ Twitter

Słowaccy kibice ukarani za radość w Chorzowie...

Słowacy, którzy cieszyli się z historycznego awansu na mundial w RPA po meczu Polska-Słowacja w Chorzowie, zostali surowo ukarani.

 / Fot. Andrzej Grygiel PAPPo końcowym gwizdku sędziego na murawę Stadionu Śląskiego wtargnęła spora grupa Słowaków cieszących się z awansu. Pracownicy ochrony złapali 20 osób, które zostały przekazane policji. Kibicom zostały postawione zarzuty z art. 60 ust. 1 Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.
Czternaście osób dobrowolnie poddało się karze 4 miesięcy w zawieszeniu na dwa lata oraz zakazowi uczestniczenia w imprezach masowych na terenie Polski przez rok. Sześć osób nie przyznało się do winy. Wobec nich będzie kontynuowane postępowanie. Wszyscy zostali zwolnieni do domu.

Policja zatrzymała również Polaka, który podczas meczu w stanie nietrzeźwym nie stosował się do zaleceń ochrony. Sąd ukarał go grzywną 2000 zł oraz zakazem stadionowym. Przez dwa lata nie będzie mógł uczestniczyć w meczach reprezentacji.

Tak się właśnie nazywa gościnność po polsku. A przecież kibice chcieli tylko uściskać swoich piłkarzy i Seweryna Gancarczyka.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news/14-slowackich-kibicow-ukaranych-za-radosc,1383274,4979

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gancarczyka przede wszystkim... ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.