Facebook Google+ Twitter

"Ślub doskonały" na inaugurację sezonu w Teatrze Kwadrat. Rozdaliśmy bilety, sprawdź pocztę

W ramach akcji Bilet za recenzję, zapraszamy do Teatru Kwadrat na "Ślub doskonały". W spektaklu, który rozpoczyna nowy sezon teatralny występują między innymi: Paweł Małaszyński, Marta Żmuda Trzebiatowska i gościnnie Ewa Kasprzyk.

 / Fot. Teatr KwadratJesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu.

Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera (Paweł Małaszyński) już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.

Sztuka łączy dwa elementy ukochane przez naszych widzów, czyli romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars.

Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

Każdemu z nas zapewne typowa ślubna przesada wydaje się ze wszech miar żenująca, nic dziwnego zatem, że gdy w taką scenerię wprowadzić absurdalny wątek narzeczonego, przyłapanego na zdradzie w noc przedślubną – mieszanka taka musi prowadzić do wybuchów nieposkromionego śmiechu, a momentami (uwaga!) także wzruszeń, choć tego akurat już nie gwarantujemy.

„Ślub doskonały” – to komedia, która rozbawi, pouczy, a najwrażliwszych może nawet przerazi, przede wszystkim jednak będzie dla Państwa świetną okazją do spotkania z naszymi gwiazdami: Pawłem Małaszyńskim, Martą Żmudą Trzebiatowską, Katarzyną Glinką, Katarzyną Zielińską, Andrzejem Nejmanem, Ewą Kasprzyk, Iloną Chojnowska, Magdaleną Lamparską, Maciejem Kujawskim oraz Andrzejem Grabarczykiem.

Dla autorów Wiadomości24.pl mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na spektakle, które odbędą się 3 września o godzinie 17.00 i 20.00. Na zgłoszenia w komentarzach czekamy do niedzieli, 1 września do godziny 12.

Bilety przyznamy autorom, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) oraz zadeklarują napisanie recenzji.

Więcej informacji o spektaklu na stronie internetowej www.teatrkwadrat.pl.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Kiedy będzie informacja o zaproszeniach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Deklaruję napisanie recenzji i jestem zainteresowany spektaklem o godzinie 17.00

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z uśmiechem do kwadratu wybiorę się na spektakl o godz. 20 sprawiając podwójną radość osobie towarzyszącej - a wyczerpująca recenzja (mam nadzieję że taka będzie) gwarantowana :))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie wybiorę się do teatru na tę sztukę, na godzinę 20. Obiecuję spisać swoje wrażenia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie wybrałabym się na spektakl o godz. 17 i napisała recenzję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pragnę obejrzeć spektakl o godzinie 17, recenzja gwarantowana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo bym chciała wybrać się na spektakl o 20:00 i podzielić się wrażeniami w recenzji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie zobaczę spektakl o 20:00 i podzielę się wrażeniami w recenzji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.