Facebook Google+ Twitter

Ślub sensem życia...

Po duecie Kate Hudson i Anne Hathaway nieco więcej się spodziewałam. Film „Ślubne wojny” okazał się kolejną banalną i głupkowatą komedią.

Jeden z plakatów filmu / Fot. materiał dystrybutoraLiv (Kate Hudson) i Emma (Anne Hathaway) są przyjaciółkami, które znają się od dziecka. Każda z nich marzy o swoim wielkim i niezapomnianym ślubie. Zaręczają się w tym samym czasie i zaczynają gorączkowe przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Obie pragną, aby ich śluby odbyły się hotelu Plaza w Nowym Jorku, gdzie jako dziewczynki były świadkami takiej uroczystości. Były tak zachwycone jej klimatem, że chcą właśnie tam przeżyć ten szczególny dzień.

Wszystko idzie jak po maśle do czasu, kiedy rezerwacja terminu zostaje pomylona i przyjaciółki zostają wpisane na ten sam dzień. Każda z nich chciała być tego dnia najważniejszą, a teraz będą musiały się nim podzielić, gdyż mało żadna z nich nie chce zgodzić się na zmianę ani terminu, ani miejsca. Wtedy zaczynają się ślubne wojny.

Jedna drugiej skacze do gardła, robią sobie nawzajem masę przykrości, które wcale nie wydają się śmieszne, a raczej smutne. Żadna nie chce odpuścić, nie chce się pogodzić i przyznać sama przed sobą, że robi źle. Liczy się tylko to, aby w dniu ślubu patrzono tylko na nią. Przyszłym żonom nie są w stanie przemówić do rozsądku ich partnerzy, którzy wydają się tylko tłem całego ślubu i jego przystawką.

„Ślubne wojny” to film reklamowany jako komedia romantyczna. Mało dopatrzyłam się w nim komedii, o romantyzmie nie wspominając. Plusem jest dobór aktorek. Hudson w roli twardej, nie znoszącej sprzeciwu prawniczki, a Hathaway w roli skromnej nauczycielki świetnie się sprawdzają.

Ta płytka komedyjka niesie ze sobą przesłanie, że ślub jest dla kobiety sensem życia. Powinien być wyjątkową chwilą w życiu dwojga ludzi, ale nie może przewracać go do góry nogami. Jeśli więc macie zbyt dużo czasu i naprawdę chcecie go zmarnować lub nie chcecie pobudzać szarych komórek do myślenia to wybierzcie się do kina na „Ślubne wojny”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.