Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20160 miejsce

Ślub z transmisją on-line? W Kołobrzegu to możliwe!

Urząd Stanu Cywilnego wychodzi naprzeciw potrzebom nowożeńców - wprowadził nową, bezpłatną usługę - transmisja on-line ceremonii!

 / Fot. Aleksandra BrączykCzy zdarzyło Wam się tak, że nie mogliście dotrzeć w ostatniej chwili na ślub kuzynki? Albo na Waszej ceremonii nie pojawiła się ciotka z Ameryki? Teraz to nie problem! Urząd Stanu Cywilnego w Kołobrzegu wprowadza nową usługę - transmisja on-line całej ceremonii. Taki rodzaj kontaktu będzie całkowicie bezpłatny, widoczny tylko dla zainteresowanych.

Jak informuje nas USC, w sali ślubów zamontowana została kamera oraz mikrofon, aby można było przesyłać zarówno obraz, jak i dźwięk. Para młodych otrzymuje link, by wysłać wśród zainteresowanych, jednakże do tej pory nikt nie skorzystał z takiej usługi. Podobne rozwiązanie funkcjonuje na naradach Rady Miasta. Wniosek z tego prosty - w dzisiejszych czasach nic się nie ukryje przed mieszkańcami!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 08.06.2012 19:24

Tylko takie info: w Bonn (Niemcy) taka usluga jest dostepna od jakiegos czasu. Fajna rzecz, gdy w czasie pracy, wspolnie mozna zobaczyc w ten sposob slub kolegi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.