Facebook Google+ Twitter

Ślubne trendy 2010

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-04 09:50

Branża ślubna w Polsce rozwija się coraz szybciej. Zmierzamy w dobrym kierunku. Czy przejmiemy światowe trendy? Oto lista kilku najważniejszych i najbardziej zauważalnych.

Styl Vintage
W 2009 w branży ślubnej powitaliśmy początki tego urokliwego stylu minionych lat. Rok 2010 będzie czasem, w którym rozwinie on skrzydła i będzie królował na niejednym ślubie i weselu. Nawiązania do mody lat ‘40 i ‘50, koronkowe aplikacje, kokardki i pastele. Samochody retro, przyjęcia w małych dworkach, muzyka na żywo. Styl vintage to esencja romantyzmu. Dla miłośników nostalgicznych klimatów – strzał w dziesiątkę!

Kolor, kolor!
Nie bójmy się żywych, intensywnych kolorów! Dzień ślubu to przecież dzień radosny. Dlaczego więc ograniczać się do bieli, czerni, ewentualnie bordo lub innych zachowawczych kolorów? Odważcie się na nasycone barwy: intensywne fiolety, słoneczne żółcie, soczyste zielenie lub tropikalne turkusy. Wprowadźcie jeden kolor jako przewodni lub wykorzystajcie Waszą ulubioną kombinację! W tym sezonie szczególnie modne będą oranże i żółcie, ale pamiętajcie, że najważniejsze jest to, co sami lubicie. Żywe kolory oddziałują pozytywnie na nasz nastrój – zaaplikujcie więc porządną dawkę dobrego humoru sobie i swoim gościom!

Woalka zamiast welonu
Nawiązanie do wspomnianego już stylu vintage. Coś dla Panien Młodych nie lubiących welonu i szukających oryginalnego rozwiązania. Znana także jako “klatka na ptaki”. Pozwala czuć się wytwornie i zalotnie. Bo czy jest coś bardziej kokieteryjnego niż trzepot rzęs zza delikatnej siateczki?

Krótkie sukienki
Stają się one coraz bardziej modne i w tym roku będzie ich więcej w salonach ślubnych. Dziewczęce i urokliwe. Czy w tym roku więcej Panien Młodych odważy się na taki strój?

Czarne akcenty
Czarne szarfy wokół talii, detale w bukiecie ślubnym, może nawet buty. W połączeniu w kontrastową bielą lub mlecznym ecru tworzą zestawienie klasyczne i eleganckie, a jednocześnie zaskakujące, bo większość z nas przywykła do braku koloru czarnego w garderobie Panny Młodej. Myślę jednak, że odrobina czerni może nadać niezwykłego charakteru całości.

Warto jednak podkreślić, że kierując się trendami i modą, nie należy zapominać o własnych upodobaniach. W dniu ślubu każdy musi czuć się swobodnie i tak, jak lubi!

-----
Ewa Wardęga
http://www.atelierslubne.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.