Facebook Google+ Twitter

Słuchacze Radia Maryja napadli dziennikarzy

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2011-07-10 22:06

Dobiegła końca 19. Pielgrzymką Rodziny Radia Maryja. Uroczystości na Jasnej Górze przebiegły jednak nie do końca spokojnie: w pewnym momencie doszło do brutalnego i nieuzasadnionego ataku słuchaczy Radia Maryja na dziennikarzy telewizji Polsat News.

Sonda

Słuchasz Radia Maryja?

Tadeusz Rydzyk / Fot. PAP/Andrzej GrygielOjciec Tadeusz Rydzyk wykazał się tym razem wyjątkowym spokojem i tolerancją wobec mediów, jednak nie można tego powiedzieć o wiernych słuchaczach jego radia. W czasie trwania uroczystości na Jasnej Górze grupka pielgrzymów podeszła do ekipy stacji Polsat News i zaatakowała ją bez przyczyny - dziennikarze zapewniali, że nie było z ich strony żadnej prowokacji ani w żaden sposób nie złamali zasad.

Zobacz galerię zdjęć z pielgrzymki


Do dziennikarki Ewy Żarskiej podszedł mężczyzna, wyrwał jej mikrofon i uderzył ją w twarz. W obronie kobiety stanęli członkowie ekipy, ale zostali szybko otoczeni przez słuchaczy RM, którzy zaczęli niszczyć ich sprzęt.

Mężczyzna, który zainicjował atak, został aresztowany. Pielgrzymów-fanatyków jedynie to rozjuszyło - atakowali nawet funkcjonariuszy policji, a potem zebrali się pod komisariatem w Częstochowie, gdzie głośno i agresywnie domagali się uwolnienia aresztowanego mężczyzny.

KK

Czytaj więcej: Polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (67):

Sortuj komentarze:

Jola
  • Jola
  • 17.07.2011 16:25

Olemu się wszystko kojarzy z PO. Biedaczysko, kolejne dotknięte syndromem tej partii.
Dobrze mu tak!

Komentarz został ukrytyrozwiń
manek
  • manek
  • 12.07.2011 09:26

OLO ty jestes chlop czy wiencej kobitka. hybi kobitka a moze przy szosie robisz pszy tirach. to se zalusz gumke. wiesz gzie. na gowke. czepek. nie czopek . czopek tysz zeby cie pupka nie bolila . OLO powiec czym ty spiewasz. sopranem to jak pite zepsujesz. nie psuj pity jak z niom pracujesz. manek. OLO a w wenzieniu siedziales kiedy . powiec mi jak bylo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Asterix
  • Asterix
  • 12.07.2011 08:05

To tak się dzieje jak przy pomocy swoich agentów ,umieszczonych w różnych miejscach struktur państwa , KK wyciągają łapy po władzę polityczną w Polsce. Jak tak dalej pójdzie to będziemy chrześcijańskim talibanem Europy a Rydzyk będzie namaszczał bojowników za wiarę przed ich ostatnią drogą do nieba poprzez wysadzenie się w powietrze w jakimś miejscu publicznym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olo
  • olo
  • 12.07.2011 06:20

Manek- takich chłopów roztropów jak ty, wbiły w samozachwyt wyciupciane ylity z Warsawy i z Krakowo.Tobie Manek zrobili krzywdę,bo TY nie znasz swojego miejsca,to jest tak, jakby krowa miała śpiewać sopranem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
manek
  • manek
  • 11.07.2011 22:42

OLO ales ty mondry. dochtorym to nie jezdem. ty nie wisz a ja wim ze ryżyk to katabas a nie jebaka i nie pipaj se ciulocku ucony. sie pickaj. manek c

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 11.07.2011 22:25

Czy to nie o Rydzyku mówił Kaczyński,że nadaje spod Moskwy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
olo
  • olo
  • 11.07.2011 21:31

Menek albo jesteś nachlany,albo naćpany, albo autentyczny nieuk co jest najbardziej prawdopodobne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
manek
  • manek
  • 11.07.2011 19:57

OLO nie pierdul mi takie żecy. sie menczysz . manek

Komentarz został ukrytyrozwiń
rufin
  • rufin
  • 11.07.2011 19:54

Jakiś nalot na Ks. Redemptorystę Tadeusza Rydzyka ???!!! Chłop pochodzi z takiej dobrej rodziny z długimi tradycjami !!! Pradziad - ksiądz, dziadek - ksiądz, ojciec - ksiądz, Ojciec Tadeusz - redemptorysta zakonnik ale ma uprawnienia i może robić za księdza !!!! Może robić kiedy chce, gdzie chce i ile chce !!! Może duszyczki spowiadać, należność kasować i raz na rok wybranej grzesznej parafiance Lucypera z wnętrza przepastnego popędzić. Ktoś pisze że w kwiecistych majtkach biega a co ma "jajcoma" dzwonić ? Dajcie mu spokój ! Przecież chłop musi mieć komu przekazać kropidło !! A jak same dziewuchy mu się rodzą ? Nie wiem, ale chłopa należy rozumieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olo
  • olo
  • 11.07.2011 16:44

manek ty masz strasznie niewyparzoną gębę.To TVN i POlsat napadają na katolików ,żeby ich ośmieszyć