Facebook Google+ Twitter

Słupscy studenci współpracują z policją

W poniedziałek zacznie się sprawdzanie bezpieczeństwa w Słupsku. Do mieszkań części słupszczan przyjdą studenci Akademii Pomorskiej. Poproszą oni o wypełnienie ankiet na temat poczucia bezpieczeństwa w mieście i oceny pracy policji.

Prowadzenie specjalnych badań na terenie Słupska jest działaniem cyklicznym, prowadzonym od kilku lat. W tym roku grupa blisko 150 studentów Akademii Pomorskiej w Słupsku po raz kolejny wesprze działania słupskich funkcjonariuszy.

Poprzez ankiety mieszkańcy Słupska będą mogli ocenić pracę funkcjonariuszy, ale także wskazać miejsca, w których dochodzi do największej liczby uciążliwych dla nich zdarzeń.

- Aby zapewnić bezpieczeństwo studentom w miejsca, w których będą prowadzone ankiety zostaną skierowane dodatkowe patrole - wyjaśnia Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Wypełnione ankiety stanowić będą materiał dla analizy przez policyjnych specjalistów. Z efektów pracy studentów skorzysta także środowisko naukowe Akademii. Często wyniki ankiet stanowią podstawę prac dyplomowych. Badania potrwają do 23 listopada.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.