Facebook Google+ Twitter

Słupsk. Turniej piłki halowej Amber Cup 2011

Już po raz piąty w Słupsku organizowany jest ogólnopolski turniej piłki halowej, Amber Cup 2011. Turniej powoli zyskuje miano największej w kraju imprezy piłkarsko-muzycznej.

Rafał Murawski tym razem reprezentował barwy Baltica Sport Gdańsk. / Fot. Fot. Marek GabrielW słupskiej hali Gryfia najpierw rozgrywane są mecze z udziałem drużyn z całej Polski, które walczą o możliwość zagrania w głównym turnieju. Odbędzie się on w sobotę i zawodnicy będą mogli stawić czoła zespołom z Ekstraklasy, a także teamom z najlepszymi piłkarzami naszego kraju.

O występ w turnieju głównym walczyło dwadzieścia drużyn, podzielonych na cztery grupy. Kamil Grosicki ofiarnie walczący o dogodną pozycję. / Fot. Fot. Marek GabrielNajlepszy okazał się Team Forcars Słupsk, który w finale pokonał Karola Pęplino 2:1. W spotkaniu o trzecie miejsce Blue Moon Szczecin wygrał z Podgórzem Gdynia 5:2.

Choć gwiazdy reprezentacji i ekstraklasy w Słupsku pojawią się dopiero jutro, to już dzisiaj dwóch znanych piłkarzy zaprezentowało się słupskiej publiczności: Rafał Murawski (Baltica Sport Gdańsk) i Kamil Grosicki (Blue Moon Szczecin), którzy zagrali w drużynach walczących o finał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.