Facebook Google+ Twitter

Służby inwigilują opozycję? Korwin-Mikke: To normalne

Korwin-Mikke z dystansem odniósł się do informacji o inwigilacji przez ABW Stanisława Michalkiewicza, Jerzego Roberta Nowaka oraz Waldemara Łysiaka.

 / Fot. Ryszard Hołubowicz/CC BY-SA 3.0"Najwyższy Czas", pismo kierowane przez Janusza Korwin-Mikkego, ujawniło wczoraj, że ABW od początku roku prowadziło działania operacyjne względem osób o poglądach antysemickich. Autor tego artykułu, Tomasz Sommer, nazwał całą sprawę "filosemickim skandalem".

Jego obaw nie podzielił Janusz Korwin-Mikke, który stwierdził, że służby są od tego, aby inwigilować opozycję: "Ja nie mam nic przeciwko inwigilowaniu opozycji - po to są służby, by wiedziały - natomiast obawiam się, że może nie skończyć się na inwigilacji i zacznie się manipulacja - a poza tym protestuję przeciwko marnowaniu pieniędzy podatnika na taką działalność!" - napisał popularny JKM na blogu.

Janusz Korwin-Mikke zna się ze Stanisławem Michalkiewiczem od lat. W PRL-u razem siedzieli w więzieniu, później de facto stworzyli konserwatywno-liberalne środowisko Unii Polityki Realnej oraz "Najwyższego Czasu". Lider KNP ujawnił, że Stanisław Michalkiewicz wycofał się z polityki ze względu na przebyty zawał serca.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Korwin jak Szwejk - ironizuje o pozytywach inwigilacji. Gorzej bedzie,, gdy muchy obsrają .... i właściwe instytucje wezmą się do powazniejszej roboty. Maże nie mam na myśli filosemitów :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.