Facebook Google+ Twitter

Służby mundurowe będą manifestować w Łodzi

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-04-15 11:12

21 maja odbędzie się w Łodzi manifestacja służb mundurowych. Taką decyzję podjęto podczas posiedzenia zarządu wojewódzkiego związku zawodowego policjantów w Łodzi.

Funkcjonariusze będą protestować przeciwko wprowadzeniu nowej ustawy emerytalnej, a także trudnej sytuacji w polskiej policji. Pikieta odbędzie się na ulicy Piotrkowskiej - w okolicach Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.

Organizatorzy manifestacji muszą jeszcze tylko zgłosić władzom miasta przeprowadzenie manifestacji - tłumaczy przewodniczący NSZZ Policjantów w Łodzi - Zbigniew Jagiełło i dodaje że w pikiecie łódzkich policjantów wesprą funkcjonariusze z innych województw. Podkreślił, że kilka województw już potwierdziło swój przyjazd do Łodzi. Spodziewani są policjanci z Wielkopolski, Śląska, Dolnego Śląska i Mazowsza.

Do tej pory podobne manifestacje służb mundurowych odbyły się w Gdańsku, Krakowie i w Poznaniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Acha! Zapomniałam dodać plusowy punkcik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to lecę we wtorek na ul. Piotrkowską. Manifestujących służb mundurowych jeszcze "na żywo" nie widziałam. Mam nadzieję, że pan przewodniczący NSZZ Policjantów w Łodzi zgodę od władz miasta na pikietę już otrzymał. Poza tym uważam, że nasi policjanci mają się o co bić i życzę im powodzenia w tej walce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.