Facebook Google+ Twitter

Służby specjalne. Nowy film Patryka Vegi od piątku w kinach

W piątek do kin trafi najnowszy film twórcy "Pitbulla", Patryka Vegi. "Służby specjalne" opisują krajobraz po likwidacji WSI. Dystrybutor reklamuje produkcję jako najmocniejszy film reżysera.

 / Fot. materiały prasoweFabuła "Służb specjalnych" osadzona została wokół historii tajnej jednostki, która powstała po likwidacji Wojskowych Służb Specjalnych. W jej skład weszła była funkcjonariuszka ABW (w tej roli Olga Bołądź), weteran wojny w Afganistanie (Wojciech Zieliński) i byłe esbek (Janusz Chabior).

Patryk Vega twierdzi, że widz bez problemu zrozumie, co w jego filmie jest fikcją, a co prawdą. "Prawnik zabronił mi mówić kilka rzeczy, w związku z czym nie mogę odnosić się do tego czy ten film jest polityczny, apolityczny, czy jest prawdziwy, czy nieprawdziwy" - mówi cytowany przez serwis Interia.pl. Reżyser uważa, że po projekcji będziemy inaczej patrzeć na to, co dzieje się w kraju.

Wpadka Secret Service. Mężczyzna, który wtargnął do Białego Domu dostał się dalej niż wcześniej podano


Vega chwali się realizmem swojej produkcji. Zapewnia, że dialogi zostały przeniesione z życia i w zasadzie w filmie nie ma wymyślonych scen.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.