Facebook Google+ Twitter

Służby w pełnej gotowości na Przystanek Woodstock 2008

Służby mundurowe oraz pomocnicze biorące udział w zabezpieczaniu tegorocznego Przystanku Woodstock zgłosiły gotowość wojewodzie lubuskiemu.

Logo Przystanku Woodstock reklamowane po stronie niemieckiej. / Fot. www.wosp.org.plDo Przystanku Woodstock 2008 pozostały jeszcze 23 dni. Organizatorzy oraz cały Kostrzyn żyją już początkiem sierpnia, kiedy rozpocznie się jeden z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej.

W tym roku organizatorzy przygotowali 20.000 miejsc parkingowych oraz 50 pociągów, które dowiozą uczestników festiwalu na miejsce. Podczas zabawy o bezpieczeństwo na Woodstocku zadba 300 policjantów, 60 medyków, 6 karetek i 12 wozów bojowych straży pożarnej.

- Mimo tego, że podczas imprezy dochodzi do drobnych kradzieży, czy bójek to jest to impreza bezpieczna i pokojowa - podkreśla zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie, młodszy inspektor Jacek Krysiński. W tych dniach pracować będą mundurowi z sekcji prewencji oraz dochodzeniowo-śledczej, a także ruchu drogowego. Zdaniem Jana Świrepo, wicewojewody lubuskiego wszystkie służby są gotowego do tegorocznej imprezy.

Do Przystanku Woodstock przygotowują się także nasi sąsiedzi zza Odry. Niemieccy fani tej imprezy są mile zaskoczeni, że udało się znowu ją zorganizować w Kostrzynie nad Odrą. Na dodatek w tym roku wystąpi dobrze znana niemieckim fanom grupa Kreator. Występ będzie można obejrzeć oczywiście za darmo, nie wspominając o koncertach innych znakomitych wykonawców oraz niesamowitej atmosferze, która sprowadza do Kostrzyna naszych niemieckich sąsiadów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.