Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15495 miejsce

Słynny Forfiter w warszawskim zoo

Baśka z Klatki B miała swoje pięć minut w świecie Internetu. O niedoszłym prezydencie Białegostoku, panu Kononowiczu, mało kto juz pamięta. Borat i Bruno również odeszli do lamusa. Wszystko przez sławnego forfitera, który zawładnął wyobraźnią wielu Polaków. Od niedawna można go zobaczyć w stołecznym zoo.

Aligator amerykański. / Fot. PostdlfSzefowa fundacji Panda, Olga Zbonikowska, zajmuje się adopcją zwierząt w zoo. Zapytana, czy zna forfitera, odpowiedziała: - Oglądam go codziennie. I codziennie tak samo mnie śmieszy.

Mariusz Lech, szef herpetarium, w którym żyje obiekt kultu społeczności internetowej, mówi: - Mam koszulkę z forfiterem.

Alligator Attack in Illinois!

Taki jest tytuł słynnego filmiku w serwisie YouTybe, który obejrzały już setki tysięcy Polaków. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać "forfiter", aby obejrzeć dwuminutowy filmik przypominający
horror klasy C. Pewien Polak płynący po metnej rzece podpływa do jej brzegu, gdzie wyleguje się aligator. Postanawia nakarmić go kilkoma kawałkami kurczaka, jednak aligator chce więcej i atakuje kajak. Refleks i wiosło ratują kajakarza przed paszczą gada.

Dialogi potwierdzają zasadę, że nieważna jest ich ilość, lecz jakość. Kajakarz wplata wiele polonizmów: "Okej szwagier tutaj przy brzegu. Widzisz jak je. Its forfiter szwagier. No bierz tą kurę! Forfiter. Predator. Piękny. It's beautiful."

Pod koniec filmiku nadchodzi moment kulminacyjny akcji. Słychać krzyk: "O kur... Płynie mi do. Uciekaj stąd! Gierary Hirr! Patrz, jaki kur... szwagier! Patrz, jaka franca! Kur... chce mi wskoczyć na tego! Uciekaj! Gary muvaut! Wskoczyłby mi do tego!"

Dwie minuty filmiku wystarczyły, aby zwykły forfiter stał się żywą legendą i zyskał liczną rzeszę fanów. Aligator został zaadoptowany przez firmę reklamową do warszawskiego zoo jako "Forfiter". Wczoraj, przedstawiciel tej samej firmy, w telefonie do Zbonikowskiej zaproponował adopcję drugiego gada - Zenka. Oba forfitery, mimo że noszą męskie imiona, są... samicami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Barbara Basia
  • Barbara Basia
  • 02.01.2011 10:42

http://forfiter.istore.pl/
:D mozna wszystko:)
pzdr.
Basia

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karin
  • Karin
  • 11.11.2010 19:12

Gwoli wyjasnienia - szwagier nie siedział w kajaku - a sfilmowany "atak" był kolejnym z kilkunastu, które mój braciszek kręcił codziennie odwiedzając swoje znalezisko na Des Plaines River. Taka pasja..........

Komentarz został ukrytyrozwiń
mistyfikacja
  • mistyfikacja
  • 25.10.2010 18:22

www.forfiter.com !

Komentarz został ukrytyrozwiń
nadia j
  • nadia j
  • 25.10.2010 14:34

na stronie www.forfiter.pl można nabyć ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jarosław :)
  • Jarosław :)
  • 20.10.2010 11:24

Jak można zdobyć koszulkę z Forfiterem????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.