Facebook Google+ Twitter

Słynny siatkarz Giba zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Giba, Żygadło, Priddy, Ruciak, Bartman i Grzyb to tylko niektórzy siatkarze z Wielkim Sercem, którzy przyłączyli się do akcji "Graj dla WOŚP z s-w-o.pl". Łukasz Żygadło podarował swojego Babo Chana z PŚ 2011.

Babo Chan, maskotka najlepszego zawodnika Pucharu Świata 2011, którą otrzymał Łukasz Żygadło. / Fot. Marek Gwóźdź8 stycznia odbędzie się jubileuszowy, bo XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą". W drugą styczniową niedzielę taki właśnie cel będzie przyświecał zbiórce jak największej kwoty pieniędzy. Oczywiście nie tylko tego dnia będą podjęte jakieś działania. Cała akcja rozpocznie się dużo wcześniej, poprzez organizację wszelakich koncertów czy też aukcji.

Portal "Siatkówka w obiektywie" postanowił zorganizować akcję, na której przeprowadzi licytacje siatkarskich koszulek, maskotek i piłek, które podarują siatkarze.

Do Akcji "Graj dla WOŚP z s-w-o.pl" przyłączyli się siatkarze z Wielkim Sercem. Chyba nikomu nie trzeba przypominać kim jest Giba, Wiliam Priddy, Łukasz Żygadło, Michał Ruciak oraz Zbigniew Bartman. A to tylko niektórzy znani siatkarze, którzy grają razem z WOŚP.

We wtorek ruszyły pierwsze aukcje WOŚP, a na liczniku pojawił się już pierwszy 1000 zł!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wszystkie aukcje na http://siatkowkadlawosp.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.