Facebook Google+ Twitter

Smaczne i zdrowe "Rewolucja na talerzu"

"Rewolucja na talerzu" to książka kucharska stworzona na podstawie programu telewizyjnego o tym samym tytule. Pomysł jest prosty: pokazać widzom/czytelnikom, jak w ciekawy sposób urozmaicić tradycyjne dania, aby stały się zdrowe i smaczne.

 / Fot. Magdalena FelskaProgram cieszył się dużym zainteresowaniem, a i książka zajmuje wysokie miejsce w rankingach sprzedaży. Autorkami są Agata Ziemnicka i Olga Kwiecińska-Kaplińska. Duet to zgrany i ciekawy, zapewniający czytelnikom ucztę wszystkich zmysłów. Rewolucja na talerzu to propozycja książkowa, którą warto mieć na swojej półce z kilku powodów.

Po pierwsze, przysmaki, które proponują autorki są naprawdę zdrowe. Autorki książki (...) dowodzą, że można jeść smacznie i bez ograniczeń, a jednocześnie dbać o linię i zdrowie. Różnice są niewielkie, dania smakowite, a efekty piorunujące, bo stosując się do ich porad, można prawie o połowę zmniejszyć kaloryczność drugiego dania ze swojskim schabowym i ziemniakami -dowiadujemy się z opisu książki, zamieszczonego na okładce. Rzeczywiście, do przyrządzenia potraw wykorzystywane są tylko pełnowartościowe produkty, takie jak: makaron z mąki durum lub żytniej, mąka pełnoziarnista. Potrawy składają się ze świeżych warzyw, chudego mięsa oraz ziół i przypraw o leczniczych właściwościach.

Autorki udowadniają swoimi przepisami, że aby utrzymać formę, nie trzeba odmawiać sobie jedzenia. Należy jednak, przede wszystkim, z głową planować swoje posiłki oraz wykorzystywać jak najwięcej świeżych produktów (a wybór mamy olbrzymi). Pomysły opierają się na różnorodnych produktach. Dzięki temu przepisy są niepowtarzalne oraz zdrowe. A różnorodność produktów sprawia, że dostarczamy organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Poza tym, co równie ważne, kulinarne propozycje autorek są niezwykle smaczne. Zasługa to między innymi ciekawych produktów oraz różnorakich przypraw, które autorki wręcz kochają. I tą miłością starają się zarazić również czytelników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.