Facebook Google+ Twitter

"Smacznych kluch Amando" - Knox zasypana listami z USA i UK

Skazana przez sąd w Perugii, za morderstwo brytyjskiej studentki Meredith Kercher, Amerykanka Amanda Knox została zasypana listami osób wierzących w jej niewinność. Wśród nich znalazł się jeden od nieżyczliwego - donosi Daily Mail.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Pastas.jpgPośród pism od życzliwych ludzi, znalazł się jeden, od osoby zadowolonej z wyroku, jaki Knox usłyszała w nocy z 4 na 5 grudnia. W swoim liście pewien Brytyjczyk życzy skazanej smacznych kluch przez najbliższe 26 lat.

W sobotę rodzina Amerykanki zaprzeczyła rewelacjom medialnym, w których dziennikarze donosili, że Knox uznała swój proces za sprawiedliwy. O sprawie pisaliśmy w Wiadomościach24.pl. Według rodziny skazanej, Amanda nigdy nie twierdziła, że jej proces przebiegł zgodnie z prawem. W rozmowie z parlamentarzystą Walterem Verinim, cytowanej później przez dziennikarzy, Amerykanka powiedziała jedynie, że "docenia trud i pracę jej obrońców". Jej słowa zostały źle przetłumaczone - uważają bliscy uwięzionej.

Dziś amerykańskie i brytyjskie media cytują Knox, która po raz pierwszy od swojego uwięzienia spotkała się z dziennikarzami. - Jestem przerażona, ponieważ nie wiem co sie dzieje - powiedziała skazana, komentując zamieszanie ostatnich dni. Według magazynu People studentce z Seattle nie jest w więzieniu jednak wcale tak źle. Co tydzień ma spotkanie z fryzjerem, do jej dyspozycji jest telewizor i stół do ping-ponga. Nie może jednak wysyłać maili, musi zadowolić się tradycyjną formą korespondencji.

Wybrane dla Ciebie:


Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.