Facebook Google+ Twitter

SmakPracy.pl - pierwsza w Polsce internetowa mapa pracy

Smakpracy.pl to nowatorski serwis, którego głównym celem jest spełnienie wszelkich potrzeb osób szukających pracy. Jako twórcy portalu chcieliśmy zaproponować internautom całkowicie nowy pomysł w obrębie polskiego Internetu.

 / Fot. logoIdea stworzenia serwisu Smakpracy.pl zrodziła się w naszych głowach podczas przeglądania polskich witryn prezentujących oferty pracy. Wszystkie były bardzo do siebie podobne, nie wyróżniały się niczym szczególnym jedna od drugiej. Absolutnie każda z analizowanych przez nas stron trzymała się tego samego, ściśle określonego schematu. Estetyczna szata graficzna, ciekawe logo, rozbudowane centrum kariery oraz oczywiście ogłoszenia o pracę, zajmujące niejednokrotnie setki podstron internetowych. To wszystko składa się na niemalże każdy serwis o tematyce pracy.

Dalsze poszukiwanie czegoś zgoła odmiennego okazało się być bezowocne. Postanowiliśmy więc nie marnować naszego czasu i stworzyć portal zupełnie inny niż wszystkie. Chcieliśmy zaproponować każdemu użytkownikowi prostą, ale zupełnie odmienną witrynę o pracy, w której tworzeniu mógłby on wziąć aktywny udział, jako członek społeczności serwisu Smakpracy.pl.

Po pierwsze,

Dzielenie się wiedzą jest symbolem naszych czasów, bowiem istniejemy jako społeczeństwo informacyjne. Od niedawna ogromną popularnością w polskim Internecie i nie tylko, cieszą się serwisy społecznościowe, w których to internauta ma możliwość współtworzenia nie tylko ich treści, ale również samej witryny. Smakpracy.pl to pierwszy portal pośredniczący w rekrutacji w polskiej sieci internetowej, w której użytkownicy samodzielnie mogą dodawać treść.

Dodanie artykułu czy poradnika odbywa się w prosty, intuicyjny sposób. Wystarczy zalogować się do serwisu i wejść w zakładkę opatrzoną etykietą zarządzanie blogiem. W jej obrębie można bez ograniczeń publikować swoje materiały, przemyślenia i wszystkie inne teksty, związane z pracą, prawem pracy i szeroko rozumianym procesem rekrutacji. Dzielenie się użytkowników swoimi doświadczeniami w szukaniu pracy, buduje bazę wiedzy naszego serwisu Smakpracy.pl

W niedalekiej przyszłości planujemy wdrożyć do serwisu prostą wyszukiwarkę artykułów oraz system komentarzy, w celu ułatwienia szukania materiałów tekstowych. Dzięki temu oddamy użytkownikom do dyspozycji wydajne narzędzie, ułatwiające poszukiwanie pracy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.