Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2868 miejsce

Smart - samochód dla każdego?

Wynajmij Smarta! Oto usługa, która przebojem wchodzi na rynek i coraz bardziej zyskuje w oczach klientów.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mein_Smart003.jpg&filetimestamp=20050421145521Jadąc ostatnio samochodem zauważyłem dosyć ciekawą reklamę firmy, zajmującej się wynajmem samochodów. Hasło reklamowe brzmiało „Wynajmij Smarta”. Okazuje się, że jest ona oferowana w wielu miastach Polski, z reguły w wypożyczalniach samochodów. Zdarzają się również firmy, które postawiły wyłącznie na ten rodzaj biznesu.

Zasady wynajmu są bardzo dogodne. Za małą kwotę, w zależności od miasta 30-75 zł, otrzymujemy na jeden dzień samochód, który jest łatwy w parkowaniu i bardzo dobrze postrzegany przez kierowców. Jakby nie było - to samochód ze stajni Mercedesa. Przy dłuższych okresach wynajmu ceny są oczywiście niższe. Dodatkowo, zgadzając się na umieszczenie reklamy na wynajmowanym samochodzie, zapłacimy nawet do 40 proc. mniej.

Sam samochód stanowi bardzo dobre rozwiązanie komunikacyjne w miastach, które chcemy zwiedzić lub gdy nie chcemy być skazanymi na korzystanie z komunikacji miejskiej. Rozwiązanie to jest idealne także jako samochód zastępczy, gdy oddaliśmy swój do serwisu. Gabaryty samochodu sprawiają, że parkowanie i jazda nawet po dużych, zatłoczonych miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, nie jest już takim wyzwaniem.

Zaskakuje również prostota formalności. Wynajem samochodu nie zajmuje dużo czasu, często wystarcza jedynie okazanie dowodu osobistego.

Co ciekawe, niektóre oferty zawierają możliwość wykupu samochodu po okresie jego długoterminowego wynajmu. Stanowi to dobrą alternatywę dla zakupu samochodu, z ominięciem niewygodnych kredytów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jeździć smartem? Bez przesady! Każdy szanujący się facet nie wsiądzie do tego pudełka. Ceny wynajmu nieadekwatne. Skoro już mowa o wynajmie i małych samochodach, to np. Skodę citygo albo fabie można wynająć - uwaga! - na miesiąc już za 350-400zł w Leasetake. Bez porównania!

Komentarz został ukrytyrozwiń
roger
  • roger
  • 24.07.2012 15:54

Cena nie przeklada sie do tego co otrzymujesz. Ja wole raczej auta wiekszego segmentu. Aby nie jezdzic malym samochodem wzialem niedrogi kredyt na auto w Getin

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.