Facebook Google+ Twitter

Smartwatch na Walentynki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-04 16:00

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę, ale brakuje Ci kreatywnych pomysłów? Biżuteria, kolacja, bilety na koncert, perfumy, torebki…wszystko już było? Smartwatch może okazać się strzałem w dziesiątkę.


Inteligentne zegarki z założenia nie służą tylko do informowania o upływającym czasie. Smartwatch może być stosowany jako nawigacja i ułatwić podróżowanie. Za pomocą inteligentnych zegarków można także sterować aparatem, kamerą, odtwarzaczem muzyki, a także sprawdzać prognozę pogody. Osobom, które często uczestniczą w spotkaniach biznesowych przydaje się funkcja umożliwiająca śledzenie powiadomień z sieci. Odczytywanie informacji z ekranu zegarka jest o wiele bardziej dyskretne niż korzystanie z telefonu czy tabletu. Smartwatch umożliwia śledzenie aktualności na Facebooku i Twitterze oraz czytanie maili, smsów i powiadomień z portali społecznościowych. Na przełomie najbliższych lat możemy również spodziewać się wprowadzenia nowych funkcji inteligentnych zegarków. Trendy wskazują na to, że w przyszłości będziemy mogli dokonywać płatności za pomocą smartwatcha.
Większość użytkowników na całym świecie chce, aby ich inteligentne zegarki śledziły i mierzyły wszelkie parametry związane z uprawianiem sportu. Przykładem smartwatcha stworzonego z myślą o profesjonalnych sportowcach oraz amatorach dbających o kondycję fizyczną jest TomTom Multi-Sport Cardio. Jeśli Twoja druga połówka biega, ćwiczy na siłowni, pływa lub uprawia inne dyscypliny sportu, smartwatch będzie dla niej przydatnym gadżetem. Inteligentne zegarki w treningach pełnią funkcję osobistego trenera na nadgarstku. Pomagają w realizacji założonych celów i utrzymywaniu dobrej kondycji. Nowoczesne smartwatche posiadają wbudowaną funkcję pomiaru tętna, oznacza to, że nie trzeba zakładać opasek na klatkę piersiową, żeby trenować w określonej strefie tętna. Inteligentne zegarki pokazują ilość kroków oraz spalone kalorie. Kontrola pokonanego dystansu pomaga w rozsądnym rozłożeniu sił biegaczom, którzy startują w zawodach na długie dystanse tj. 15 km, czy maraton.
Smartwatche dzięki wielofunkcyjności mogą być idealnym prezentem dla ukochanej osoby, ponieważ są przydatne zarówno w życiu codziennym, podróżach, spotkaniach biznesowych, jak i treningach sportowych.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.