Facebook Google+ Twitter

Smerfy powróciły do kin!

Od 2 sierpnia w kinach całej Polski oglądać można kontynuację historii uwielbianych Smerfów. Amerykański film familijny "Smerfy 2" w reżyserii Raja Gosnella, który w 2011 roku stworzył pierwszą część, ma intrygującą fabułę.

Smerfy 2 / Fot. plakat Premiera filmu familijnego Smerfy 2 obywa się 2 sierpnia 2013 r. Od piątku nowy film, będący kontynuacją animowanego obrazu z 2011 r., trafił do kin w Polsce. Scenariusz napisało aż pięciu twórców: J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick, David Ronn oraz Karey Kirkpatrick. Za produkcję odpowiada Jordan Kerner, a reżyserem, podobnie jak części pierwszej, jest Raja Gosnella. Druga część jest filmem animowano-aktorskim.

W tej części zły czarownik Gargamel tworzy złośliwe smerfopodobne kreatury zwane Naughties, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów - zdobyć magiczny napój Smerfów. Złe skrzaty Vexy i Hackusa mają zaszkodzić Smerfom.

Kiedy jednak odkrywa, że Smerfetka zna zaklęcie, które może przekształcić je w prawdziwe Smerfy, Gargamel decyduje się ją porwać. Zabiera ją do Paryża, gdzie jako największy czarownik na świecie zostaje uznany za największego czarnoksiężnika na świecie.

Papa Smerf, Gapcio, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do ludzkiego świata, połączyć siły z nowojorskimi przyjaciółmi - ludźmi: Patrickiem i Grace Winslow, i uratować Smerfetkę. Pojawi się problem, bo Smerfetka, która zawsze czuła się inna, nawiąże relacje z Naughties - Vexy i Hankusem. Nie wiadomo, czy Smerfom uda się przekonać ją, że ich miłość do niej jest prawdziwa.

W polskojęzycznej wersji pierwszych „Smerfów” usłyszeć można m.in. Jerzego Stuhra (Gargamel), Małgorzatę Sochę (Smerfetka), Agnieszkę Dygant (Vexy), Jakuba Szydłowskiego (Hakus) i Andrzeja Gawrońskiego (Papa Smerf ). Reżyserem polskiej wersji jest Marek Robaczewski.

Kontynuacja przygód bajkowych od dziś znów bawi i uczy.Nie wiesz, co obejrzeć wieczorem w telewizji? Sprawdź program telewizyjny!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.