Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10766 miejsce

Smerfy wyjdą na ulice! To nie żart

Jeśli podczas spaceru spotkasz ogromnych rozmiarów Smerfy, nie przecieraj oczu ze zdumienia. To nie fikcja, a rzeczywistość.

Już 30 lipca pierwszą Paradę Smerfów spotkasz w Warszawie, następne będą w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Trójmieście. Wszystko to w związku z premierą filmu „Smerfy”.

„Ideą parady jest zaktywizowanie do wspólnej, letniej zabawy całych rodzin. To wydarzenie zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Nie tylko edukacyjne i rozrywkowe, ale także wyjątkowe w swojej formule - wydarzenia ulicznego. Nie codziennie na ulicach miast widzi się platformy i gigantyczne, długie na 8 metrów, balony helowe w postaci Papy Smerfa, Smerfetki i Smerfusia szybujące kilka metrów nad ziemią. Nie codziennie można fotografować się z niebieskimi ulubieńcami. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowa zabawa i atrakcje długo zostaną w pamięci każdego uczestnika” – zachęca do udziału jedna z organizatorek parady Iwona Wodzińska z AIM Media.

Podczas imprezy będzie można także nauczyć się tańca smerfów i uczestniczyć w wielu konkursach. Podobna parada była już organizowana w innych miastach na świecie. Między innymi w Nowym Jorku, Chicago i Madrycie. Teraz czas na Polskę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.