Facebook Google+ Twitter

Śmieje się z niego cały świat

By zabić pająka, 28-letni Chris Welding, informatyk-inżynier z Clacton w angielskim hrabstwie Essex, wysadził w powietrze całą łazienkę. Do eksplozji doprowadziła chęć pomocy żonie oraz iście ułańska fantazja.

Jak podaje "Daily Mail", 28-latek wkroczył do akcji na życzenie zatrwożonej współmałżonki. Było trochę po 22:30. Kobieta przygotowywała się do pójścia spać, kiedy to przeraziła się widokiem wielkiego pająka w swojej malutkiej łazience. Na pomoc wezwała swojego męża.

Chris do łazienki wkroczył nieuzbrojony. Rozejrzał się trochę i widząc pająka w niedostępnym dla mężczyzny miejscu, doszedł do wniosku, że trzeba użyć broni niekonwencjonalnej. Chwycił dezodorant w sprayu i czym prędzej przystąpił do eksterminacji stawonoga. Potraktował go sporą dawką specyfiku w aerozolu, po czym "przyświecił" sobie zapalniczką, by ocenić wyniki swego działania.

Nagromadzony w niewielkim pomieszczeniu łatwopalny gaz w połączeniu ze źródłem ognia, spowodował wybuch, który wysadził drzwi od łazienki. "Myśliwy" ucierpiał na wskutek płomieni. Instynktownie wskoczył pod prysznic i odkręcił zimną wodę, co znacznie pomogło mu zniwelować obrażenia nierównego pojedynku.

Oparzenia nie okazały zbyt groźne. Skończyło się na dwóch spalonych palcach.

Takiego męża można pozazdrościć niejednej kobiecie.

Aha, pająka już nie odnaleziono.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Co te pająki mają w sobie, że wywołują taki lęk: Pająk przyczyną wypadku, link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.