Facebook Google+ Twitter

Śmierć dzieci w pralce

Policja wznowiła śledztwo w sprawie śmierci dwóch sióstr (2 i 3 lata) w pralce automatycznej. Tragiczny wypadek wydarzył się w sobotę w prowincjonalnym chińskim miasteczku w prowincja Jiangxi (wchodnie Chiny).

 / Fot. SCMPThe Standard, SCMP
Policja wznowiła śledztwo w sprawie śmierci dwóch sióstr (2 i 3 lata) w pralce automatycznej. Tragiczny wypadek wydarzył się w sobotę w prowincjonalnym chińskim miasteczku w prowincja Jiangxi (wchodnie Chiny). Wcześniej policja wykluczyła morderstwo.

Bezrobotne małżeństwo, mimio iż usłyszało w mieszkaniu głośny dźwięk, zignorowało go i sądząc że dziewczynki opuściły dom, udało się na ich poszukiwanie. Po powrocie do domu, ojciec znalazł skulone dzieci w pralce pełnej krwi. Ciała ich były opuchnięte i poranione. W szpitalu stwierdzono ich zgon.

Dziewczynki na życzenie rodziny pochowano tego samego dnia. Następnego dnia wpłynął wniosek od jednego z członków rodziny, domagający się rekompensaty za śmierć dzieci.Rzecznik firmy HAIER produkującej pralki i lodówki, odrzucił możliwość uruchomienia pralki na podstawie opisów jakie dostarczono. W prawdomówność rodziców zmarłych dziewczynek nie wierzy większość chińskich internautów, głęboko poruszonych tragedią.

Błażej Babik
http://www.hongkong.info.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.