Facebook Google+ Twitter

"Śmierć i dziewczyna" może w marcu...

W Teatrze Polskim we Wrocławiu na spektakl "Śmierć i dziewczyna" nie ma biletów do lutego włącznie.

logo / Fot. teatr polski wrocławChcąc sie wybrać na spektakl w reżyserii Eweliny Marciniak, trzeba już czekać na repertuar marcowy ...
Styczeń i luty bowiem jest "wyprzedany".

Jednak repertuar Teatru Polskiego to nie tylko osławiony w ostatnim czasie spektakl "Śmierc i dziewczyna".

W styczniu zobaczymy jeszcze min.: "Smycz" w reż. N. Korczakowskiej, jednak bilety dostępne są głównie na balkonie Sceny Kameralnej.
Aby obejrzeć "Courtnej Love" Moniki Strzępki, w weekend na widowni Sceny na Świebodzkim uzupełnimy jedynie ostatnie rzędy. W tygodniu o lepsze miejsce będzie łatwiej.

W lutym chcąc się wybrać na "Dziady" M. Zadary w sobotę 20.02 biletów brak, jeśli jednak ktoś ma czas wybrać sie na spektakl w trzech częściach, to w dniach 22-24.02, czyli poniedziałek- środa, własnie tak można spędzić zimowe wieczory.

Na "Prezydentki" Krystiana Lupy, grane w dniach 13-14.02, miejsca jeszcze są, pytanie czy dlatego, że nie kojarzymy randek z okazji Walentynek z wyjściem do teatru?

Pozostale spektakle w repertuarze Teatru Polskiego, a jest ich trochę do wyboru, posiadają wolne miejsca zarówno w styczniu, choć jest ich trochę mniej, oraz w lutym - tu o wybór łatwiej.

Może zatem warto pójść do Teatru Polskiego nie czekając do marca, poznać inne reżyserskie nazwiska i ich dzieła, zobaczyć też to, co nie jest obecnie na tzw. "TOP"-ie.

Delektować się sztuką i teatrem... wprost ze sceny, ale bez tłumów.
Polecam!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.