Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29902 miejsce

Śmierć krakowianki w Tatrach: specjaliści wykluczyli zabójstwo

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-09-22 13:02

Turystka, której zwłoki w zeszłym tygodniu odnaleźli ratownicy TOPR-u, najprawdopodobniej zmarła na skutek nieszczęśliwego wypadku. Teraz badania DNA mają potwierdzić, czy zmarłą jest 24-letnia mieszkanka Krakowa, Urszula Olszowska.

Teraz badania DNA mają potwierdzić, czy zmarłą jest 24-letnia mieszkanka Krakowa, Urszula Olszowska, która była fotoreporterką "Gazety Krakowskiej". Policja od lipca prowadziła jej poszukiwania na terenie całego kraju.

- Nie ma jeszcze ostatecznych wyników sekcji zwłok, jednak dotarł do nas pierwszy sygnał z Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie, że obrażenia na ciele młodej kobiety nie wskazują na to, by w spowodowaniu jej śmierci miały udział osoby trzecie - mówi podinspektor Kazimierz Pietruch, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji. To oznacza, że nie została zamordowana.

Jak dodaje Zbigniew Lis, szef Prokuratury Rejonowej w Zakopanem, która prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kobiety, na kompletne wyniki sekcji zwłok oraz badań DNA, które ostatecznie potwierdzą tożsamość zmarłej, trzeba poczekać około miesiąca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.