Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28660 miejsce

Śmierć motocyklisty w Izdebniku

Dwie godziny trwała przerwa w ruchu na drodze krajowej K-52.

 / Fot. Łukasz MicDzisiaj doszło tam bowiem do wypadku, w którym śmierć poniósł 25-letni motocyklista.

Podczas wyprzedzania samochodów mężczyzna źle ocenił odległość, wskutek czego zahaczył o poprzedzający pojazd i przewrócił się. Do szpitala trafiło sześć osób, które podróżowały busem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Bus, próbując uniknąć zderzenia z motocyklistą, odbił w prawo i przewrócił się na bok.

Źródło: KWP Kraków

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Witam... Jestem uczestniczką tego wypadku (jechałam busem do Krakowa). Nawet najgorszemu wrogowi nie życzę przeżycia czegoś takiego, patrzeć jak ktoś umiera... To było po prostu jak najgorszy koszmar. [*]...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, pragnę zwrócić uwagę, że nie wszystkich motocyklistów trzeba mierzyć jedną miarą. W każdym środowisku znajdzie się jakieś odchylenie od normy. Dopóki są motocykle (samochody i inne pojazdy poruszające się po drogach), dopóty będzie dochodziło do wypadków. Ucieczki z miejsca wypadków można odnotować również wśród kierowców. Osobiście znam motocyklistów, którzy jeżdżą na dwóch kółkach kilka lub kilkanaście lat. W między czasie zwiedzili nie tylko nasz kraj, jak długi i szeroki, ale również i Europę. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Nowogardzie na ul. Ks.J. Poniatowskiego stosuje się t.zw. " palenie opon ". Niesamowity pisk opon ! No, ale że jest mała szkodliwość społeczna to " uchodzi na sucho ". Taki wyleczy się dopiero na drzewie a przy okazji inni ucierpią. W zeszłym roku na ul.Poniatowskiego, młodzian po zażyciu narkotyków przycisnął dwie dziewczyny do płotu. Umierały na stojąco a kierowca z kolegą uciekł z miejsca wypadku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Alicja, nie powiedziałbym, że to typowe w przypadku tego zdarzenia. Typowym można by nazwać, że nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.
Po za tym nie wiem, co oceniasz: samo zdarzenie czy przekaz informacji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żal. Jest to jednak bardzo typowy wypadek - źle ocenił odległośc

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.