Facebook Google+ Twitter

Śmierć online -Tajwanka popełniła samobójstwo na oczach znajomych

31-letnia Tajwanka popełniła samobójstwo w trakcie czatowania ze znajomymi na Facebooku wdychając trujące opary. Kobieta zaplanowała, że zabije się w dzień swoich urodzin. Żaden ze znajomych, którzy byli świadkami zdarzenia nie zareagował.

Policja poinformowała, że Clair Lin -31-letnia mieszkanka Tajwanu zabiła się we własne urodziny podczas rozmów online ze znajomymi. Kobieta zatruła się wdychając toksyczne opary o czym donosi serwis nasygnale.pl

Jak wskazują nagrania na Facebooku, kobieta informowała dziewięcioro znajomych o swoim zamiarze. Na zdjęciach, które robiła komórką i wysyłała na stronę portalu społecznościowego, widać żarzące się węgle na grillu i pokój w kłębach dymu.

Samobójczy czat trwał 67 minut. Rodzina ofiary ubolewa nad faktem, że mimo tylu znajomych, którzy byli świadkami tej tragicznej sytuacji, nikt nie zareagował w odpowiedni sposób i nie wezwał pogotowia.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Naukowcy stwierdzili w części ludzkiej populacji gen samobójcy. Więc jak to zrobi, nie ma już znaczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Olek D.
  • Olek D.
  • 29.03.2012 21:14

To być może początek nowej formy "rozrywki",były już strony śmierci w necie,gdzie ludzie planowali swoje samobójstwa.Cywilizacyjna tragedia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piątka za temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Okrutne, że nikt nie zareagował. Niestety w dobie świata Internetu, wiele jest przypadków, gdzie ktoś "krzyczy" o pomoc, ale "wirtualny świat" nie reaguje, bo to przecież nikogo bliskiego to nie dotyczy.
Zgadzam się, że dziewczyna miała problemy, ale to nie musiało się skończyć na "fajsie". Widziałam takie grupki, dla których widok cierpienia innych, to tylko "zabawa". Bezduszne:-(

Komentarz został ukrytyrozwiń
fanta
  • fanta
  • 29.03.2012 16:07

Panie Kossakowski , przy "makietach przyjażni" to sie uśmiałam hehehe, a poza tym same truizmy. My tu gadugadu, a liczba potencjalnych samobójców rośnie z dnia na dzień , rośnie bowiem liczba nowych przyjaciół facebooka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
cyberfan
  • cyberfan
  • 29.03.2012 14:51

Musiała mieć duże problemy psychiczne o czym nikt nie wiedział,więc skończyła żywot na fejsie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Często ktoś jest znajomym na facebooku aby obserwować znajomego , śledzić Jego poczynania aby mieć o czym plotkować . A ile osób cieszy się , że ich wróg przyjął ich do znajomych ale bedzie jazda. Niejednokrotnie facebook to miejsce reklam swojej osoby i chwalenia się . W małym procencie ma to związek z prawdziwą przyjażnią. Są osoby które niejednokrotnie zakładają konto społecznościowe bo może coś się zmieni. Myśle, że jest to darmowa reklama dla odważnych. I jest to krzyk samotności dzisiejszego społeczeństwa , którego jak w opisanej historii nikt nie słyszy. Jeden przyjaciel oczy w oczy jest więcej wart niż tysiące na portalu społecznościowym. Chociaż jak coraz dłużej żyje to widze, że przyjacielem może być tylko matka , ojciec , żona , mąż. Inne układy to makieta przyjażni. I jesli nie masz takiej makiety to nie masz wrogów i pretensji. Osoby wrazliwe jak ta osoba która popełniła samobójstwo powinni nie bać się mówić o swoim bólu duszy. Nikt od nich nie wymaga doskonalości i każdy ich doskonałość i powodzenie ma w nosie. Mniej sukcesów mniej wrogów. Trzeba kochać siebie , swoje niepowodzenia. I wtedy zaczynamy żyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.