Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27807 miejsce

Śmierć syna Sylvestra Stallone. W ciągu miesiąca poznamy wyniki sekcji zwłok

W piątek 13 lipca znaleziono ciało najstarszego syna Sylvestra Stallone, 36-letniego Sage'a Moonblood'a Stallone. "Nie ma większego bólu niż ten po śmierci dziecka, oświadczył Stallone, dlatego błagam publiczność i dziennikarzy o szanowanie pamięci o moim synu i wyrażam głębokie współczucie jego matce, Sashy. Sage był centrum naszego wszechświata".

Sage był wspaniałym młodym człowiekiem i utalentowanym reżyserem. Został znaleziony martwy w swoim domu w Hollywood. Jak ujawniono, obok niego znaleziono buteleczki po tabletkach, sugerując, że przyczyną śmierci było przedawkowanie narkotyków. Nic jednak na to nie wskazuje, brak było listu pożegnalnego i nie było żadnych oznak inklinacji samobójczych u chłopaka.

Jak podaje parismatch.com, Sage planował ślub ze swoją wieloletnią partnerką. Uroczystość miała mieć miejsce 15 lipca. Rodzina winą obarcza jednak Sylvestra Stallone twierdząc, że Sage nie mógł od dłuższego czasu skontaktować się z ojcem oraz że "Sly" nie akceptował syna.

Sage Stallone był wielkim miłośnikiem kina, mógł spędzać godziny w swoim pokoju gdzie pisał scenariusze i oglądał filmy. "Wiedział wszystko o kinie. Ten człowiek był prawdziwą encyklopedią (...) Potrafił opowiadać godzinami o filmach, o których istnieniu nie wiedzieliście". Wystąpił u boku sławnego ojca w filmach "Rocky V" i "Daylight". Wyreżyserował dwa filmy krótkometrażowe: "Alan Yates" i "Vic". Był także producentem "Przeminęło z Papieżem" w 2010 roku.

Znana strona internetowa przedstawiła zmarłego jako "pustelnika" oderwanego od realnego świata, człowieka, który żył w odosobnieniu w swoim domu w Hollywood.

W niedzielę 15 lipca została przeprowadzona sekcja zwłok. Wyniki będą znane w ciągu miesiąca. Pogrzeb syna 66-letniego gwiazdora odbędzie się w sobotę 21 lipca w Los Angeles.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.