Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2312 miejsce

Śmierć Violetty Villas. Znamy wstępne wyniki sekcji zwłok

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-12-09 20:13

Prokuratura Okręgowa w Świdnicy poinformowała o wstępnych wynikach sekcji zwłok Violetty Villas. Wskazują one, że przyczyną śmierci mógł być zator tłuszczowy płuc, w związku z komplikacjami po niedawnym złamaniu szyjki kości udowej lewej lub zapalenie płuc.

 / Fot. Kuba ns1 Jakub Bocheński/CC BY-SA 3.0Violetta Villas zmarła 5 grudnia w Lewinie Kłodzkim. Miała 73 lata. W czwartek, w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu została przeprowadzona sekcja zwłok artystki.

Jak podaje newsweek.pl, artystka złamała nogę prawdopodobnie kilka lub kilkanaście dni przed śmiercią. Komplikacje jakie później nastąpiły, mogły być przyczyną zgonu. Villas nie była z tym złamaniem u żadnego lekarza. Także stan fizyczny, m.in. odleżyny, mogą świadczyć o tym, że kobieta nie poruszała się.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy potwierdziła, że nadal sprawdzany jest wątek o "nieudzieleniu pomocy".

Pełny raport z sekcji powinien być gotowy do końca roku. Wtedy też będą znane wyniki toksykologiczne na obecność substancji psychotropowych i alkoholu w organizmie.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 30.12.2011 12:30

http://sawko.blog.pl/co-sie-stanie-z-garderoba-violetty,15595027,n

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.12.2011 21:54

Pod tymi adresami można obejrzeć krótkie, filmowe relacje z uroczystości pogrzebowych Violett Villas:

http://www.youtube.com/watch?v=cUca2L5Xu5k
http://www.youtube.com/watch?v=ZsKN2zzgCpo
http://www.youtube.com/watch?v=gLN88oD2gJw
http://www.youtube.com/watch?v=3v-eBUzGShA

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jesienny pan
  • Jesienny pan
  • 16.12.2011 08:12

Szanowna Pani, newsweek to newsweek, nie ma co się dziwić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szokujacy artykul. Nie ma ani jednego slowa "piosenkarka", natomiast slowo "zwloki" uzyte sa wielkorotnie. Wolalabym aby pisal artykul o piosenkarce ktos, kto interesuje sie chociaz troche muzyką a nie ktos, kto interesuje sie gieriatrią.
Przykre.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 11.12.2011 12:13

Obdarzona była pięknym głosem,zdolnościami muzycznymi i artystycznymi. Najwyraźniej ludzie wiele razy zrobili jej jakąś krzywdę. Przestała im móc ufać. Ufała w uczucia zwierząt,gdyż one jej nie krzywdziły. Niestety zaufała też za bardzo swojej opiekunce. Szkoda,że tak umarła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielu wzruszeń dostarczyły mi jej piosenki. Piękny, niepowtarzalny głos, smutna śmierć w samotności ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poznałem Panią Violettę.Przecudowna postać.Niestety życie uczy nas pewnych zachowań.Jesteśmy jedynym narodem który z bohatera zrobi zdrajcę a z wielkiej pięknej postaci ostatnią szumowinę.Przypomnijmy sobie nagonkę na Panią Violettę.Zapomniał naród o swojej wielkiej za jej życia.Wierzę że pamięć jest wieczna i pozostanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy artykuł o V. Villas http://www.doorg.info/2010/03/12/puzzle-pasje-i-pasjanse-violi-v/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest to przykre, że Violetta Villas całej prawdy prawdopodobnie się nie dowiemy tak marnie skończyła. Niestety całej prawdy nigdy się nie dowiemy. Zgubiła ją łatwowierność, kobieca upartość, nadwerężony stan psychiczny,
Zbytnia miłość nie do człowieka, a zwierząt i co najgorsze popadła w amok religijny. Ktoś już kiedyś pisał, że religia to opium. Niestety tradycyjnie kościół takie osoby jak są w potrzebie po prostu olewa bo dla nich są zbyt niebezpieczni i wskazują do czego prowadzi zbytnie zaangażowanie się w sprawy wiary. Kolejny znak zapytania to osoba jej opiekunki. Bardzo dobrze, że prawnicy załatwili, aby ta opiekunka został usunięta z domu Villas. Prawnym spadkobiercą w lini prostej jest syn Violetty Villas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli stwierdzono stan po złamanieu szyjki k.udowej, to Violetta Villas zmarła tak, jak przed epoką endoprotez umierały prawie wszystkie osoby w takim przypadku. Unieruchomienie, odleżyny i opadowe zapalenie płuc.
'Co do opiekunki to sądzę, że była jedyną osoba, ktora znalazła "klucz" do nietypowej psychiki nieboszczki. I to jest własnie najdziwniejsze: dlaczego zmarła zaufała bezgranicznie osobie niegodnej zaufania?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.