Facebook Google+ Twitter

Śmierdząca sprawa Wąsosza

Traktory z przetworzonymi odpadami zwierzęcymi przejeżdżają przez Wąsosz i zostawiając za sobą uciążliwy odór.

Od pewnego czasu na wąsowskich ulicach można zauważyć przejeżdżające ciągniki z przyczepami pełnymi rozkładających się odpadów zwierząt.

Odpady są rozrzucane na polach w okolicach Wąsosza. Powoduje to okropny fetor przez który nie można normalnie funkcjonować. Winny tej nieprzyjemnej sprawie jest koncern mięsny "DUDA".
- Ten smród dostaje się do mieszkań, nie można normalnie zjeść obiadu, bo przez ten odór traci człowiek apetyt - komentuje mieszkanka wąsowskiego rynku.

Ludzie cały czas skarżą się na to, co się dzieje w Wąsoszu. Nad całym miastem unosi się łuna odoru, jednak nikt nic nie robi z tym problemem.

Wpływało już wiele wniosków w tej sprawie do gminy, mimo tego instytucja nadal nie stara się uporać z tą sprawą. Pytając gminę o wywożone odpady, nikt nie jest w stanie udzielić nam konkretnej odpowiedzi. Po telefonie do Inspektoratu Ochrony Środowiska dowiedzieliśmy się, że nie podlega to pod ich zakres obowiązków i normalne jest, że po żniwach rolnicy nawożą pola. Co pozostaje mieszkańcom? Przeczekać trudny okres lub też przyzwyczaić się do fetoru jaki panuje w naszej małej miejscowości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.