Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25755 miejsce

Śmiertelny wypadek w Poznaniu. Kobieta wpadła pod tramwaj

Na trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju zginęła młoda kobieta. Przyczyny wypadku nie są znane. Przez 3 godziny tramwaje nie kursowały w kierunku pętli na osiedlu Jana III Sobieskiego.

Jak informuje gazeta.pl, młoda kobieta prawdopodobnie przechodziła w niedozwolonym miejscu przez tory Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Do wypadku doszło o godzinie 7.45, na odcinku pomiędzy przystankami Słowiańska i Aleje Solidarności.

Jak podaje rzecznik prasowy poznańskiej policji podinsp. Andrzej Borowiak, nieznane są przyczyny wypadku. Prawdopodobnie kobieta przechodziła przez tory w niedozwolonym miejscu. Niewykluczone także, że mogła już leżeć w torowisku.

Motorniczy tramwaju, który zauważył kobietę leżącą przy torowisku jest w dużym szoku. Zostanie przesłuchany na komisariacie. Policja zabezpieczyła zapis nagrania z monitoringu tramwaju.

Z powodu pracy prokuratora, przez 3 godziny tramwaje nie kursowały w kierunku pętli na osiedlu Jana III Sobieskiego. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne uruchomiło autobusową komunikację zastępczą.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.