Facebook Google+ Twitter

Smolar: W PO nie ma nikogo, kto by coś myślał

Zdaniem prof. Aleksandra Smolara Platforma Obywatelska nie zostanie zapamiętana z dwukrotnie wygranych wyborów do parlamentu, ale ze sposobu "w jaki zwycięży w następnych wyborach PiS".

 / Fot. PolskapresseAleksander Smolar gościł w Radiu ZET. Jego zdaniem Platforma Obywatelska to partia bez osobowości. "Tam nie ma nikogo, kto by powiedział coś interesującego, nie ma nikogo, kto by coś myślał" - mówił. PO ma prowadzić Polskę w ramiona Prawa i Sprawiedliwości.

"Jeżeli można nic nie robić, to lepiej nic nie robić" - tak zdaniem Smolara powinno brzmieć zawołanie wyborcze Donalda Tuska. Skandalicznym nazwał profesor spór między premierem i Grzegorzem Schetyną. "Nie można się kierować logiką chłopca, który bawi się szmacianką na podwórku z drugim, z którym się obraził. To jest oburzające, bo od pół roku Polska żyje zabawą tych dwóch panów. To jest skandaliczne" - mówił cytowany przez Dziennik.pl.

Powyższe słowa i argumenty przeciw PO nie są jednak wystarczające, bo Smolar zapowiedział, że zagłosuje na PO. "Nie mam innej alternatywy. Żeby ratować resztki przed PiS, ja na nich zagłosuję, chyba że pojawi się alternatywa - twierdził.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Niebywała jest profesorska logika.

Profesor zagłosuje na PO w oczekiwaniu na alternatywę. Długo będzie Pan czekał, profesorze.

Jeśli profesor udziela rad premierowi, to ja ośmielę się chociaż wspomnieć, że jest alternatywa: nie iść na wybory, co jest prawem, (a nawet, wobec własnego sumienia - obowiązkiem) i nie wspomagać profesorskim autorytetem chorego systemu. Jest oczywistością, że szansa na zmianę systemu od wewnątrz jest minimalna, gdyż przeciw niemu musieliby wystąpić jego beneficjenci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PO, to partia bezmyślnych członków i zwolenników. Nic odkrywczego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.