Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6571 miejsce

Smoleński pomnik w Kętrzynie

Na lotnisku Kętrzyn-Wilamowo (woj. warmińsko-mazurskie) odsłonięto w piątek, 7 maja, obelisk poświęcony 96 ofiarom tragicznej katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem. Obelisk ma stanowić trwały ślad pamięci, nie pozwalając zapomnieć, szczególnie młodzieży, o tragicznych wydarzeniach lotniczych - powiedział prezes Aeroklubu Krainy Jezior Stanisław Tołwiński.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Po wylądowaniu na kętrzyńskim lotnisku i po powitaniu, prezes Aeroklubu, Stanisław Tołwiński, prowadzi arcybiskupa seniora Edmunda Piszcza na miejsce uroczystości. Fot. Roman Woźniak
Po wylądowaniu na kętrzyńskim lotnisku i po powitaniu, prezes Aeroklubu, Stanisław Tołwiński, prowadzi arcybiskupa seniora Edmunda Piszcza na miejsce uroczystości. Fot. Roman Woźniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pani Jolu dziękuję. Poruszyło mnie to tempo, choć przełamany samolot dla mnie nie odzwierciedla tego który się rozbił. Ja samolot znam w rzutach, przekrojach, detalach. Pozostaje wizja artysty i tak musi zostać. Reportaż też ograniczony bo po raz kolejny stałem w poczcie i fotografowałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwszy w Polsce pomnik ofiar katastrofy w Smoleńsku - wielki polny głaz z przymocowanym do niego przełamanym na pół samolotem przypominającym krzyż. Chapeau bas, Panie Romanie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.