Facebook Google+ Twitter

Smoleńskie zdjęcia Antona Sizycha, rosyjskiego blogera

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-10-16 22:03

W polskiej przestrzeni internetowej gruchnęła wiadomość o zdjęciach smoleńskich.

Wpis wisi od 21 września. Najciekawszy jest tekst na tej stronie. Dowodzi on mianowicie, że katastrofa była inscenizacją. Pada tam zdanie, które można przetłumaczyć tak: "Niezależnie od powiązań politycznych bez pokazania publiczności VIPów I mediów obydwu państw, bez wspólnego I skoordynowanego udziału (inscenizatorów) obydwu stron taka inscenizacja nie byłaby możliwa. Autor Антон Сизых w rosyjskiej przestrzeni zajmuje się różnymi teoriami spiskowymi. Ciekawe tylko skąd anonimowy bloger miał dostęp do tych fotografii?

Антон Сизых pisze też o katastrofie rosyjskiego samolotu Superjet. Ciekawy był jeden z komentarzy pod tekstem - na pytanie "Po co to wszystko?", inny komentujący odpowiada "Aby np. pokazać, że samoloty są OK. Wszystkiemu winni są piloci. Kupujcie (samoloty) I bądźcie szczęśliwi. Czysty biznes. Taki oto wariant. Czysto handlowe interesy...". Rosyjski pisowiec?

Nowe zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej wymieszane z pornografiąCała sekwencja zdarzeń ostatnich dni pokazuje, że ktoś nomen omen topi Tuska, pytanie kto I dlaczego. Boję się, że nadchodzą takie czasy, że pewne środowiska nie chcą być kojarzone z władzą I wpychają PiS na minę.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.