Facebook Google+ Twitter

Smolik feat. Skubas i Kasia Kurzawska w Wytwórni

26 kwietnia przed łódzką publicznością w Wytwórni, wystąpi Smolik wraz z Kasią Kurzawska i Skubasem.

 / Fot. Materiał prasowyTego artysty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wystarczy wspomnieć, że jest niekwestionowaną gwiazdą wśród polskich producentów muzycznych, produkował utwory i krążki dla takich artystów, jak Krzysztof Krawczyk, Kasia Nosowska, Robert Gawliński, Maryla Rodowicz i Maria Peszek.

Przy autorskich płytach współpracował m.in. z Emmanuelle Seigner, Arturem Rojkiem, Noviką, Miką Urbaniak, Kasią Kurzawską i wieloma innymi młodymi wokalistami i muzykami. Jego albumy osiągają statusy Złotych i Platynowych .

Muzyka Smolika to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową i niezwykle zaaranżowanymi melodiami. Wszystkie nagrania Smolika są doskonale wyprodukowane, niezwykłe brzmieniowo i wytyczają drogę, którą podążać będą inni.

Smolik jest laureatem wielu nagród branżowych i cieszy się uznaniem zarówno krytyków, jak i publiczności. Od premiery czwartej płyty w listopadzie 2010 koncertuje w nowatorskim składzie, z bogatym instrumentarium. W Wytwórni usłyszymy nowe, zaskakujące aranżacje jego utworów - od transowo tanecznych po melancholijno ambientowe.

Starsze piosenki zyskały nowe formy, zaś znakomici wokaliści gwarantują pełen muzycznych wrażeń wieczór.

„The Trip“ to nowe wydawnictwo Smolika. Album zawiera muzykę skomponowaną do filmu o tym samym tytule. Smolik zabierze nas w - momentami mroczną - podróż na zagubioną wyspę.

W Wytwórni usłyszymy nie tylko Smolika, ale także Skubasa, wokalistę o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu, którego muzyka charakteryzuje się niezwykle klimatycznymi, akustycznymi gitarowymi brzmieniami o lekko folkowym, grunge’owym charakterze, a także Katarzynę Kurzawską, wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki, związaną z zespołem SOFA.


Organizator: Wytwórnia

Bilety (miejsca stojące):
40 zł z kartą klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi,
45 zł – bez

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.