Facebook Google+ Twitter

Smooth Festival 2010 w Radiu Złote Przeboje oraz w TV Polsat

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-08 11:43

Od poniedziałku rusza „Studio Festiwalowe Radia Złote Przeboje”, a w nim polskie i zagraniczne gwiazdy festiwalu oraz najświeższe festiwalowe wiadomości.

 / Fot. Materiały prasowe„Smooth Festival Złote Przeboje już w ubiegłym roku został nazwany festiwalem ze znakiem jakości. Tegoroczna edycja jeszcze bardziej udowodni prawdziwość takiej oceny. Światowej sławy gwiazdy zagraniczne oraz gwiazdy polskiej sceny, które wystąpią podczas festiwalu są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie.

Podobnie jak w roku minionym tak i teraz, fragmentów festiwalowych koncertów będzie można wysłuchać na żywo na antenie Radia Złote Przeboje, a w niedalekiej przyszłości obejrzeć także w telewizji Polsat. Chociaż i tak największych wrażeń dostarczy obecność na festiwalu. Zapraszam do Bydgoszczy i na antenę Radia Złote Przeboje” - mówi Adam Fijałkowski, dyrektor Programowy Grupy Radiowej Agory

W tym roku podczas festiwalu wystąpią wybitne gwiazdy: Vaya Con Dios, Cesaria Evora, Ive Mendes. Po raz pierwszy także zaprezentowany zostanie niepowtarzalny projekt muzyczny przygotowywany przez Adama Sztabę pod nazwą „Muza Miast”.

W ramach projektu zobaczymy Piotra Cugowskiego, Natalię Kukulską, Macieja Maleńczuka, Natu, Marię Peszek oraz Mietka Szcześniaka. Artyści zaśpiewają największe przeboje opowiadające o najbardziej fascynujących miastach świata w nowych, orkiestrowych aranżacjach.

Fragmenty wszystkich koncertów będzie można usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje w dniu festiwalu w ramach specjalnego wydania wieczornego programu realizowanego bezpośrednio z Bydgoszczy.

Bilety na Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 dostępne w portalach eventim.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik, Saturn oraz Media Markt.

Bilety normalne - 50 zł
Strefa Golden Circle (bezpośrednio przed sceną) - 150 zł
Strefa VIP - 300 zł

Nadesłał: Paweł Kozłowski
PK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.