Facebook Google+ Twitter

SMS zamiast korków i utrudnień

Serwis Inwestycje wraz z Biurem Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym uruchomił usługę SMS informującą o utrudnieniach na warszawskich drogach.

Wystarczy wejść na stronę http://inwestmapa.um.warszawa.pl/ i zarejestrować się podając swój numer telefonu komórkowego.

Jak informuje nas rzecznik koordynatora warszawskich remontów, Tomasz Kunert, rejestracja jest całkowicie bezpłatna i w każdej chwili można z niej zrezygnować: - SMS-y są wysyłane wtedy, gdy jest zmiana w organizacji ruchu. Wysyłane są między godziną 7 a 21, żeby nie zakłócać snu. Z usługi może korzystać użytkownik każdej sieci i każdego modelu telefonu.

Jest to duże ułatwienie dla kierowców. W każdej chwili można też zajrzeć na stronę internetową, ponieważ, jak powiadomił nas pan Tomasz Kurnert: - W każdym SMS-ie jest link do naszej strony, co umożliwia korzystanie z bieżących informacji w telefonie.

Warszawskim kierowcom pomysł w większości się podoba: - Bardzo chętnie skorzystam z tej usługi – mówi Zuzanna, kierowca z Tłuszcza pod Warszawą.

Na stronach internetowych też nie brakuje pozytywnych komentarzy: - Ja wczoraj aktywowałem i dziś dostałem pierwsze info. Fajnie się to zapowiada, tym bardziej że za darmo :) - pisze wiklef.

- Jedynym minusem jest odbiór SMS-a podczas prowadzenia samochodu. Reszta bez zarzutu – twierdzi Wojciech, kierowca z Warszawy.

Jak widać warszawscy kierowcy są pozytywnie nastawieni do tego pomysłu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.