Facebook Google+ Twitter

SMS zintegrowany z oprogramowaniem robi różnicę dla biznesu

Platforma SerwerSMS.pl współpracuje z czołowymi producentami oprogramowania w Polsce integrując z oferowanymi przez nich systemami informatycznymi gotowe moduły umożliwiające wysyłkę powiadomień SMS.

Daniel Zawiliński, Platforma SerwerSMS.pl / Fot. materiały prasowe„Współpracujemy z wiodącymi producentami systemów informatycznych w Polsce oferując gotowe moduły powiadomień  SMS. Wkrótce poinformujemy o integracji naszego rozwiązania SMS z kolejnymi systemami. Chciałbym zaprosić  do współpracy wszystkie firmy i programistów, którzy również  chcieliby wykorzystać  potencjał  komunikacji SMS w swoim oprogramowaniu. Nasze rozwiązanie jest otwarte na integracje z praktycznie każdym systemem” – powiedział  Daniel Zawiliński, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Platformie SerwerSMS.pl  

SMS to bardzo skuteczna forma komunikacji z klientami i partnerami. Wpływa na usprawnienie procesów biznesowych, umożliwiając szybki przepływ informacji.  Rozwiązanie doskonale sprawdza się  w obszarze e‐commerce, ale nie tylko e‐sklepy mogą  wykorzystać  jego potencjał. Wśród dostawców oprogramowania, z którymi współpracuje Platforma SerwerSMS.pl znajdują  się  producenci systemów informatycznych dla różnych dziedzin biznesu. Są  wśród nich m.in. twórcy systemów sprzedaży z obsługą  magazynów, systemów zarządzających relacjami z klientami i wspierających zarządzanie w małych i  średnich firmach. Z powiadomień  SMS korzystają  również producenci systemów wspierających tak specjalistyczne branże jak np. oprogramowanie dla recepcji przychodni dentystycznych czy klinik weterynaryjnych.

Lista systemów informatycznych, które zostały zintegrowane z funkcjonalnością powiadomień  SMS dostarczanych przez Platformę SerwerSMS.pl będzie stale rozszerzana.  

Ze strony internetowej http://www.serwersms.pl/integracje administratorzy systemów informatycznych mogą  pobrać  dla swojego oprogramowania gotowe moduły realizujące wysyłki powiadomień  SMS. Na stronie administratorzy mogą  również  uzyskać  instrukcje, jak sprawnie przeprowadzić  integrację modułu SerwerSMS.pl ze swoim systemem. W sytuacji, gdy włączenie do oprogramowania standardowego modułu jest niemożliwe, lub wymaga dodatkowych konfiguracji, programiści pomagają w przeprowadzeniu wdrożenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.