Facebook Google+ Twitter

SMS-y pomogły podczas akcji ratunkowej w Łajskach!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-14 16:59

Piękne to i mrożące krew w żyłach jednocześnie. Dramatyczne wiadomości SMS zaczęły napływać dwa dni temu do mieszkańców w Łajskach, gdy nad okolicą pojawiły się czarne kłęby toksycznego dymu z płonącego magazynu dezodorantów.

SMS-y pomogły sprawnie przeprowadzić akcję ewakuacji, rodzice ewakuowanych dzieci błyskawicznie zostali SMS-ami poinformowani o ewakuacji przedszkola i szkoły oraz otrzymali wiadomość gdzie mogą odebrać swoje pociechy.

Pierwszy SMS: „Ewakuacja Szkoły w Lajskach. Nie ma poszkodowanych. Rodzice mogą odebrac dzieci z Hali sportowej w Wieliszewie”.

Drugi: „Mieszkancom Lajsk zalecamy szczelne zamkniecie okien i drzwi oraz unikanie kontaktu z toksycznym dymem wydobywajacym się z plonacych magazynow”.

Trzeci: „W wyniki pozaru w Lajskach spodziewane są utrudnienia w komunikacji miejskiej. Część busow przeznaczona zostala do ewakuacji dzieci z terenow zagrozonych”.

Czwarty: „Wojt Gminy Wieliszew informuje – sytuacja pod kontrola. Mieszkancy w poblizu pozaru powinni unikajc kontaktu z toksycznym dymem szczelnie zamykajac okna i drzwi”.

Piąty: „Profilaktycznie ewakuujemy Przedszkole nr 1 w Wieliszewie. Rodzice mogą odbierac dzieci z hali sportowej w Wieliszewie. Wszystkie dzieci zdrowe i bezpieczne”

Brawa dla przeprowadzających akcję ewakuacji! W Łajskach samorządowcy wiedzą i czują, jak SMS może fantastycznie wspomagać działania ratownicze!Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.