Facebook Google+ Twitter

SMT: po raz czwarty szkolimy młodych trenerów!

Już w lutym ruszają rozmowy rekrutacyjne i rozpoczyna się 4. edycja Szkoły Młodych Trenerów Instytutu Edukacji Społecznej wre Wrocławiu. To oferta skierowana do młodych ludzi, chcących być dobrymi trenerami.

 / Fot. IESGrupa ludzi w wieku 18-30 lat, którzy często pełnią w swoim otoczeniu rolę Liderów Opinii, weźmie udział w serii pięciu weekendowych warsztatów i wyjazdu treningowego. Udział w Szkole zostanie poświadczony certyfikatem, a uczestnicy będą doskonalić umiejętności w zakresie prowadzenia warsztatów, szkoleń i pracy z ludźmi. W programie spotkań, przewidziano między innymi: techniki komunikacji interpersonalnej, prowadzenie profesjonalnych prezentacji, radzenie sobie w trudnych sytuacjach zawodowych. Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy Instytut Edukacji Społecznej.

Szczegółowe informacje oraz formularz rekrutacyjny, dostępne na stronie www.ies.org.pl. Rekrutacja trwa do 10 stycznia 2010!

W tym roku jest z nami - AR LUZ 91.6 FM, Gazeta Studencka, MMWROCLAW.PL, miastowroclaw.pl, AIESEC, Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR oraz AEGEE Wrocław!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.