Facebook Google+ Twitter

Smuda: wypędzimy Tomaszewskiego

Selekcjoner reprezentacji Polski w wywiadzie udzielonym dla "Faktu" wyraża swoje zdanie na temat Jana Tomaszewskiego, a także prawd przez niego głoszonych. Trener również wypomina mediom to, że go promują.

Sonda

Czy zgadzasz się z Janem Tomaszewskim?

Franciszek Smuda Trener reprezentacji Polski Żró / Fot. Roger GorączniakPrzypomnijmy na początku, że od przynajmniej roku Jan Tomaszewski wypowiadał się bardzo krytycznie i ostro względem Smudy, reprezentacji, Euro 2012 i ogólnie nie szczędził słów pogardy dla wszystkiego, co związane z polską piłką. Miał kilka hitowych stwierdzeń jak: "Kadra hańby", "piłkarze to śmiecie", "wstydzę się, że grałem dla Polski", "będę kibicował Niemcom", "Euro mnie nie interesuje" i jeszcze wiele przeróżnych ciekawych typowych złotych myśli Tomaszewskiego.

To wszystko w ostatnim czasie przyniosło mu ogromną popularność, bo coraz częściej zaczął pojawiać się w telewizji i wszyscy go cytowali, zapraszali do wywiadów. Czyli można stwierdzić, że stał się on prawie taką gwiazdą jak kiedyś.
No, ale czy to wszystko dało mu szacunek taki, jaki posiadał gdy był piłkarzem, czy ludzie zaczęli go znowu podziwiać, absolutnie nie, bo stało się coś zupełnie odwrotnego. Przynajmniej moim zdaniem tym zachowaniem stracił ostatni szacunek i respekt, jaki miał u fanów futbolu, ale za to zyskał sławę i rozgłos. Podsumowując, można stwierdzić panie Janku, polityka nie była warta tego poświęcenia.

Tymi słowami pan poseł zaczął zrażać do siebie coraz większą rzeszę ludzi od zwykłych kibiców po ludzi futbolu, a na Franciszku Smudzie kończąc. To właśnie ostatnio trener kadry nie wytrzymał i w wywiadzie dla "Faktu" powiedział, co myśli o Tomaszewskim i o jego prawdach. Selekcjoner nawet pokusił się o radę dla Polaków, mianowicie powiedział: Wypędzimy go z kraju, bo i tak nikt po nim nie będzie płakał

Tak ostre słowa trenera mogą świadczyć o tym, że pan poseł już dawno przelał czarę goryczy i już jego słowa nie będą pozostawały bez także mocnej odpowiedzi ze strony oczernianych. Pierwszy zrobił to Smuda, ale za pewne kolejnych odzewów również możemy się spodziewać. Selekcjoner w wywiadzie używał także różnych innych słów określających Tomaszewskiego, ale to, które państwu podałem, było najmocniejsze moim zdaniem i najbardziej godne zwrócenia uwagi.

Trener w wywiadzie również opowiadał o zgrupowaniu w Turcji, o nominacjach napastników, poruszono wątek imprez i zabaw kadrowiczów, a także transferu Łukasza Piszczka do Realu Madryt. Smuda ze stanowczością skrytykował media za to, że zapraszają Tomaszewskiego do programów i wywiadów i bardzo często cytują, przez co budują złą atmosferę wokół mistrzostw i kadry narodowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.