Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25419 miejsce

Smutna tajemnica małżeńska po jawajsku

Do niezmiernie smutnej konkluzji doszedł po 6 miesiącach małżeństwa 32 letni Muhammad Umar z Bekasi koło Dżakarty. Ukochana żona okazała się ku rozpaczy mężczyzny mężem.

Lady Boy - czyli mężczyzna przebrany za kobietę podczas walentynkowych występów w Dżakarcie / Fot. Piotr ŚmieszekDzisiaj przypowieść o nieszczęśliwym Muhammadzie z Bekasi niedaleko Dżakarty, który „naciskany” przez sąsiadów postanowił sprawdzić płeć pięknej Fransiski. Ta zaś w konsekwencji okazała się być zwykłym Franciszkiem (Rahmatem), a zrozpaczony Muhammad musiał pogodzić się z faktem, iż od ponad pół roku za żonę miał „męża”.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcyWszystko zaczęło się od nowoczesnej miłości w sieci. Na popularnym portalu Facebook jednooki Muhammad wypatrzył swoją przyszłą małżonkę i nowy związek szybko nabrał tempa i rumieńców. Badająca przypadek fałszerstwa jakiego dopuścił(a) się Fransiska–Rahmat, policja z Bekasi, właśnie wadzie wzroku pana M. przypisuje tę katastrofalna pomyłkę.

Pan młody jak podaje dzisiejszy dziennik Jakarta Globe przyznał, iż w czasie sześciu miesięcy pożycia małżeńskiego nie miał okazji przyjrzeć się żonie w stroju Ewy. Dziwiło go to i owszem lecz nie rozpaczał, nawet gdy w momentach stricte intymnych żona nie zdejmowała tradycyjnego muzułmańskiego ubioru niewieściego Dżilbabu (jilbab).

Również tak zwane obowiązki małżeńskie pani Fransiska wypełniała obsługując męża od tyłu, wymawiając się problemami żołądkowymi lub po prostu klasyczna miesiączką. W obronie honoru Muhammada stanęli jednak sąsiedzi, których od samego początku niepokoiło męskie zachowanie kobiety.

Zalecili przyjacielowi wysłanie żony do pobliskiej kliniki w celu przebadania przez lekarzy.
Jak się później okazało zaświadczenie lekarskie uspokajające Muhammada zostało przez Fransiske podrobione.

Chcąc uwiarygodnić słabą płeć oraz rację przebiegła Fransiska inicjowała spotkania ze swoimi rodzicami, którzy byli jak wykazało wstępne dochodzenie wynajętymi za 20 dolarów teściami słupami.

W akcie desperacji zacni sąsiedzi zdecydowali się na rozwiązanie ostateczne. Dopadli podejrzaną i po krótkiej szamotaninie wyszło przysłowiowe szydło z worka. Okazuje się że funkcjonujący od wielu lat oraz w wielu kulturach wątek podszywania się pod płeć przeciwną dotarł również do Indonezji. Ciekawe co by na to powiedział Stanisław Bareja, Wojciech Pokora lub może nawet sama Marlin Monroe?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

zabrakło tu najważniejszej informacji, a mianowicie jaki cel przyswiecał podszywającemu się pod żonę mężowi? Czy ten jednooki był milionerem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie by nie przeszło, z resztą to nawet nie jest taki istotne, wszak to nie jest informacja aż takiej wagi.Po prostu czasami trzeba się uśmiechnąć do rzeczy błahych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gosc
  • Gosc
  • 05.04.2011 00:51

Co za bzdura! Skad Wy takie smieci bierzecie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli internet nie wszystkim służy, albo też : jednym służy lepiej (Fransiska), innym zaś gorzej(Muhammad). U nas , w Polsce coś takiego by nie przeszło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.